12.03.2021

Zapraszamy do udziału w spotkaniu online #GlobalnyBiznes?, które odbędzie się we wtorek 16 marca o godz. 18:00. Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych przedsiębiorczością. Nie zabraknie na nim znanych prelegentów, którzy podzielą się swoimi receptami na sukces, także ten w skali globalnej.

11.03.2021

Jeśli jesteś studentem/studentką III roku studiów dziennych i wiążesz swoją karierę zawodową z nauczaniem dzieci i młodzieży, weź udział w programie stypendialnym „Pasjonaci Edukacji”! Otrzymasz wsparcie w wysokości 3800 zł, a także weźmiesz udział w darmowych szkoleniach specjalistycznych!

10.03.2021

Przy wyborze swojej ścieżki kariery warto się zastanowić nad pracą dla Unii Europejskiej. Co zyskujesz podczas współpracy z UE? Przede wszystkim trafiasz w środowisko międzynarodowe. Mierzysz się tutaj z różnorodnymi zagadnieniami i wielokulturowością. Praca w tej instytucji to zarówno szansa dla Ciebie na rozwinięcie w pełni swoich kompetencji, jak i wyzwanie.

9.03.2021

Akademickie Biuro Karier od wielu lat współpracuje z międzynarodową firmą IBM. Dzięki tej tej współpracy zorganizowane zostały już 4 Akademie Kompetencji Biznesowych a piąta rusza już 9 marca 2021 r.

8.03.2021

Szybki postęp nauki oraz ilość prowadzonych badań dotyczących układu nerwowego oraz funkcjonowania ludzkiego mózgu przyczyniły się również do rozpowszechniania mitów dotyczących pamięci.

Pomimo tego, iż mamy praktycznie nieograniczony dostęp do informacji, a pozyskanie rzetelnej wiedzy nie powinno stanowić dla nas problemu, to jednak zjawisko dezinformacji jest dziś niebezpiecznym działaniem, które nabiera na sile. Wychodząc naprzeciw potrzebom popularyzowania rzetelnej wiedzy, przedstawiamy dwa mity dotyczące pamięci oraz procesów uczenia się.

[ początek ... poprzednia| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna| ... koniec ] stron: 142