11.03.2024

Już jutro rusza VII edycja "Gry o Karierę"! To ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP, w ramach którego Biura Karier w całej Polsce w dniach 11.03-15.03 organizują:

• szkolenia
  • warsztaty
  • debaty
  • prezentacje
  • konsultacje
Możesz wziąć udział w każdym spotkaniu w ramach wydarzenia, jeśli tylko masz możliwość, przestrzeń i czas!
Nasze Biuro Karier przygotowało dla studentów UKEN oraz wszystkich zainteresowanych studentów z całej Polski 3 webinary o tematyce karierowej!

12.03 g. 14:00 / Kluczowe kompetencje na rynku pracy - jak to widzą rekruterzy z firmą No Fluff Jobs

13.03 g. 14:00 / Na fali cyfrowego nomadyzmu: jak zostać lektorem angielskiego pracując z dowolnego zakątka świata z firmą Tutlo

14.03 g. 14:00 / Daj się znaleźć pracodawcy na Linkedin z firmą ABB

Zapraszamy serdecznie!!

11.03.2024

Rozważasz pracę, staż zawodowy w innym kraju europejskim? Może w Norwegii?

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z EURES (Europejskie Służby Zatrudnienia eures.europa.eu, eures.praca.gov.pl), podczas spotkania dowiesz się:

- czym są usługi EURES, jak z nich skorzystać,

- o warunkach życia i pracy w Norwegii,

- o projekcie dedykowanym osobom, które rozważają powrót do Polski po pobycie w innym kraju UE.

Będziesz mógł zadawać pytania prelegentom. Wszystko bezpłatnie, z udziałem doradców EURES z Norwegii i Polski.

Kiedy: 20.03.2024

Czas trwania: max. 2 godziny

Gdzie: Online, platforma Zoom

Wcześniejsze zapisy na spotkanie online do 19.03.2024 bezpośrednio na adres: eures@wup-krakow.pl lub Praca w Norwegii z EURES-Warsztaty (pociagdokariery.pl); osobom zapisanym na spotkanie zostanie przesłany link do spotkania.

Pytania dotyczące spotkania można przesyłać na adres: eures@wup-krakow.pl

7.03.2024

1 marca została uruchomiona rekrutacja do 4. edycji Programu Rozwoju EduLiderstwa Teach for Poland, który jest stworzony dla:

• osób kończących studia
  • absolwentów
  • młodych nauczycieli (ze stażem w szkole do 3 lat)
  • osób, które nie uczyły jeszcze w szkole… a chciałyby i mogłyby zacząć.
Czeka na Was 2-letni zaawansowany, bezpłatny program liderski, podczas którego macie zapewnione wsparcie merytoryczne, ale również finansowe, by pomóc im realizować projekty z dziećmi.
Rekrutacja trwa do końca marca!
ZAPRASZAMY!

4.03.2024

W imieniu Wieliczka Montessori School bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, jakim jest Ogólnopolski Panel Międzyszkolny zorganizowany z okazji tygodnia Ogólnopolskich Spotkań z Montessori.

Kiedy? 06.03.2024 g. 18:00

Prelekcje są przeznaczone dla każdego, kto chce poznać Metodę Montessori (dla rodziców, nauczycieli, studentów,  społeczności lokalnej)
W programie przewidziano dwie niezwykle ciekawe prelekcje:

1. W jakie kompetencje wyposaża dziecko placówka montessoriańska? Ewa NIkołajew - Wieczorowska
2. Świat bez zniekształceń. Jak dziecko postrzega rzeczywistość?  Simon Messing

1.03.2024

Szanowni Wykładowcy oraz Studenci,

Instytut Kościuszki zaprasza do bezpłatnego udziału w międzynarodowym wydarzeniu CYBERSEC CEE EXPO/FORUM 2024, które odbędzie się w dniach 19-20 czerwca w EXPO Kraków. Tegoroczna edycja to wyjątkowe połączenie konferencji poświęconej cyberbezpieczeństwu w Europie oraz największych targów cyber w Polsce. Stanowi to unikalną szansę dla Państwa na poznanie najnowszych trendów, technologii i rozwiązań w cyberbezpieczeństwie. Dla studentów to świetna okazja na poznanie przyszłych pracodawców oraz zdobycie wyjątkowych upominków na stoiskach naszych wystawców.

Dla kadry naukowej oraz studentów przewidziano BEZPŁATNY udział w wydarzeniu. Rejestracji mogą Państwo dokonać na naszej stronie internetowej: https://cscee24.cybersecforum.eu/pl/bilety/. Pracownicy naukowi powinni wypełnić formularz "ORGANIZACJE", a studenci "STUDENT".

Bezpłatny pakiet STANDARD zapewnia:

• Wstęp na konferencję oraz targi EXPO
  • Certyfikat uczestnictwa
  • Możliwość wzięcia udziału w otwartych sesjach warsztatowych.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://cybersecforum.eu/.

[ początek ... poprzednia| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna| ... koniec ] stron: 179