26.02.2021

Dla prawdziwych pasjonatów neurobiologii lub osób, które chcą zgłębić tajniki ludzkiej pamięci, przygotowaliśmy propozycję trzech filmów, w których główny bohater mierzy się z ograniczeniami procesów pamięciowych. A może już znacie wymienione przez nas tytuły?

26.02.2021

Teach for Poland częścią międzynarodowej organizacji Teach For All, która działa w 59 krajach na całym świecie. Teach For Poland działa na rzecz równych szans w dostępie do edukacji wysokiej jakości dla wszystkich dzieci, tak aby mogły uczyć się w nowoczesnym ekosystemie kształcenia, rozwijać umiejętności na miarę XXI wieku, odkrywać i wykorzystywać swoje unikalne zdolności oraz mieć pozytywny wpływ na funkcjonowanie swojej społeczności lokalnej, Polski i świata.

25.02.2021

Weź udział w cyklu czterech darmowych szkoleń w piątej edycji Akademii kompetencji biznesowych IBM! Nauczysz się występować publicznie, poznasz metody na obudzenie w sobie drzemiących pokładów kreatywności, dowiesz się sporo o asertywności oraz zdobędziesz wiedzę, jak prowadzić korespondencję biznesową.

24.02.2021

Jesteś ponadprzeciętnym studentem? Masz wiele zainteresowań? A może masz już pomysł na własny projekt badawczy? Weź udział w programie „Najlepsi z najlepszych! 4.0”! Otrzymasz dofinansowanie udziału w międzynarodowych konkursach, zawodach czy konferencjach. Przyznane środki możesz także przeznaczyć na pokrycie kosztów podróży, opłat wstępnych lub zakup materiałów i aparatury niezbędnej do przygotowania projektów.

24.02.2021

Jesteś kreatywny? Mówisz po angielsku? Chcesz nabyć nowego doświadczenia?
Zostań ambasadorem firmy Alexander Mann Solutions! Firma AMS poszukuje studentów do wspólnego organizowania eventów, warsztatów i spotkań.