14.02.2024

Zapraszamy Cię na drugi z trzech webinarów Capgemini Polska. Tym razem spotkasz się z ekspertkami rekrutacji IT!

Kiedy?

21.02 o 10:00 AM (PL) lub o 3:00 PM (ENG) dowiesz się, nie tylko jak wykorzystać zdolności językowe w IT ale także, jakie będziesz mieć możliwości rozwoju na tej ścieżce kariery.

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej⁉️

Na to i szereg innych pytań otrzymasz odpowiedź podczas tego spotkania!

Powiedz o tym webinarze swoim przyjaciołom, bo w Capgemini możecie wspólnie stworzyć dream team!

ZAPISZ SIĘ!
8.02.2024
Chcesz poszerzyć horyzonty? Rozwinąć umiejętności? A może poszukujesz stażu? Masz szczęście, już teraz możesz się zapisać na jesienną edycję staży w UE! 🚀💼

Sprawdź dostępne oferty! 🤩

7.02.2024

Rejestracja wolontariuszy na RIDE FOR THER LIVING 2024 (26.06-30.06.2024) właśnie ruszyła!

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Od 2014 roku ludzie z całego świata spotykają się, aby przyjechać na rowerach z Auschwitz do JCC w Krakowie! Ride For The Living to coś więcej niż przejazd rowerowy - to podróż pełna nadziei i jedności

Na wolontariuszy czeka:
  • 4 dni (26-30.06) wartościowych wydarzeń, upamiętniających ofiary Holokaustu i świętowania zwycięstwa życia i Jego Ocalałych
  • możliwość poznania ludzi z całego świata
  • doświadczenie przy organizacji międzynarodowego wydarzenia
  • szlifowanie j. angielskiego w praktyce
  • możliwość poznania nowych kultur
  • nowe, wartościowe przyjaźnie
  • udział w wykładach i wydarzeniach zamkniętych
  • zaświadczenie o odbyciu praktyk oraz wolontariatu
Nie zastanawiaj się, dołącz już dziś!
Kliknij w link rejestracyjny → https://form.jotform.com/232843835318057 i przygotuj się na najbardziej ekscytujące i pracowite 4 dni w swoim życiu!

6.02.2024

Masz innowacyjny pomysł dla biznesu i chcesz go zaprezentować przed profesjonalnym jury?

A może po prostu lubisz słuchać inspirujących prezentacji i poznawać nowe osoby?

Krakowski Park Technologiczny zaprasza na Pitching Fight Clubu vol. 10, w którym studenci i młodzi przedsiębiorcy mają trzy minuty, aby przekonać jury do pomysłu adresowanego do współpracy w modelu B2B (szczególnie mile widziane będą projekty z obszaru energii, ale… nie jest to konieczne!).

Dla najlepszych przewidziane są nagrody pieniężne:

I miejsce: 3000 zł

II miejsce: 1200 zł

III miejsce: 800 zł

Po pitchingu zapraszamy na networking, gdzie będzie można porozmawiać z jurorami, uczestnikami i innymi gośćmi. Zapewniamy też drinki i tacosy.

Na spotkaniu dowiesz się też, w jaki sposób Grupa TAURON - czołowa firma energetyczna w Polsce - współpracuje ze startupami i jakie oferuje im wsparcie. Będzie to też okazja do rozmowy z przedstawicielami koncernu. Przedstawiciel Grupy TAURON zasiądzie również w jury konkursu.

Wydarzenie odbędzie się 21 lutego (środa) o godzinie 18.00 w klubie Techies (ul. Na Zjeździe 11, Kraków). Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś – https://bit.ly/PitchingFightClub10.

Rejestracja do konkursu: 14.02.2024, jako słuchacz do 20.02.2024. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji i regulamin: https://www.kpt.krakow.pl/pitching-fight-club

6.02.2024

Aplikacje na Letnie Praktyki i Programy Absolwenckie w 2024 roku są wciąż otwarte.

Letnie praktyki (internship) w dziedzinie Operational Excellence i Digital Innovation są dla studentów, którzy planują ukończyć studia przed latem 2025 roku. Jest to płatna praktyka trwająca 10 tygodni. Data startu: 24 czerwca 2024.

Program Absolwencki (graduate programme) w dziedzinie Digital Innovation to dwuletni, pełnoetatowy program typu „management trainee”, dla absolwentów kierunków technicznych, którzy ukończą studia przed rozpoczęciem programu, tj. przed 29 lipca 2024 roku.

Kandydaci na programy Innowacji Cyfrowych powinni studiować lub posiadać wiedzę z co najmniej jednej z następujących dziedzin:

• Engineering (w tym Ai, DevOps, Architektura itp.)
• Cyberbezpieczeństwo
• Data Science
• Business Analysis, Project Management itp.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich programów są dostępne tutaj.

Jeśli wciąż się uczysz lub niedawno ukończyłeś studia i chcesz dowiedzieć się więcej, zapisz się i dołącz na HSBC Virtual Insights Event w piątek, 23 lutego, o godzinie 16:00.