Nabór zgłoszeń do XI edycji Konkursu im. Inki Brodzkiej-Wald

👉Jesteś doktorem nauk humanistycznych?
👉Twoja praca doktorska dotyczy współczesności i została obroniona w zeszłym roku?
Masz szanse na nagrodę w Konkursie imienia prof. Aliny „Inki ” Brodzkiej-Wald. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce czeka na zgłoszenia do 28 lutego 2023 r.
Nabór wniosków trwa do 28 lutego!

26.01.2023
Konkurs na najlepsze prace dyplomowe związane z ziemią olkuską!

W imieniu organizatorów ogłaszamy konkurs o nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz oraz Fundacji ZGH „Bolesław”, na najlepszą pracę dyplomową związaną z Olkuszem i ziemią olkuską.

26.01.2023
Spotkanie doradcy zawodowego ze studentami Instytutu Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego UP

24.01.2023 r. br. doradca zawodowy Pani mgr Natalia Zaklikiewicz, spotkała się ze studentami i studentkami w Instytut Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego UP w Krakowie na zajęciach dotyczących planowania ścieżki zawodowej!

12.01.2023
Placówka opiekuńczo-wychowawcza typu rodzinnego szuka pracownika!

Treść ogłoszenia i wszystkie informacje znajdują się na plakacie.

10.01.2023
Idealny krakowski pracodawca, czyli jaki?

Weź udział w anonimowym badaniu dotyczącym idealnego pracodawcy krakowskiego!

Badanie skierowane jest głównie do studentów kierunków: finanse, ekonomia, zarządzanie, kierunki językowe, w celu pozyskania opinii.

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna| ... koniec ] stron: 150