2.03.2022

Poznań Biznes Partner i Polska Fundacja Przedsiębiorczości zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. "Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej "Wsparcie w Starcie" - szansą na założenie i rozwój przedsiębiorstwa".

28.02.2022
Audit OdyssEY, czyli sprawdź czy audyt to Twój żywioł

Audit OdyssEY to konkurs przeznaczony dla studentów, którzy chcą sprawdzić jak działa biznes od środka. W ramach kolejnej już edycji wszyscy chętni, będą mogli zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez Audytorów EY. Zapisy trwają do 17 marca, a na zwycięzców czeka łącznie 36 700 PLN w złocie oraz możliwość odbycia stażu w EY bez procesu rekrutacji.

22.02.2022
program mentoringowy EY – Dziewczyny Poziom Wyżej!

Ruszyła rekrutacja do programu mentoringowego EY – Dziewczyny Poziom Wyżej! Aplikować mogą wszystkie studentki, które chciałyby w sposób świadomy zaplanować swoją karierę w świecie doradztwa biznesowego lub corporate finance pod okiem doświadczonych mentorek EY.

W programie na uczestniczki czekają, oprócz spotkań z mentorkami, certyfikowane szkolenia, dzięki którym będą mogły wzbogacić swoją wiedzę oraz formalne i nieformalne spotkania tworzące społeczność kobiet w branży doradczej.

Program jest przeznaczony dla studentek kierunków biznesowych i technicznych na 3, 4 lub 5 roku i trwa od drugiej połowy marca do końca czerwca br.

Udział w Dziewczyny Poziom Wyżej - Programie Mentoringowym zakłada 2-3 spotkania (online) z ekspertami EY w miesiącu.

Zgłaszać można się do 8 marca poprzez wypełnienie aplikacji na:  https://go.ey.com/3L3rY9I

[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna| ... koniec ] stron: 143