Discover change management progress.
  • Learn the ins and outs of change management at Accenture.
  • Discuss the human role and adopted attitudes depending on phases of the process.
  • Be inspired and get answers to all your questions.
With us, CHANGE will no longer hold any secrets for you.
Register for #Accenture Training Labs. We will discuss the matter of "Change Management".
  • April 25
  • ONLINE
12.04.2024

Już w kwietniu br., grupa 50 studentów i studentek Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, wyłonionych spośród 146 zgłoszonych, weźmie udział w prestiżowym Programie Talentowym Gallupa.

***
Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami razem z Magdalena Seroka Coaching Mocnych Stron i Talentów Gallupa, organizuje dla studentów i studentek UKEN cykl spotkań, dzięki któremu odkryją swoje talenty, nauczą się o nich mówić oraz świadomie inwestować w ich rozwój.
Dlaczego to takie ważne? Magdalena Seroka podkreśla że „wieloletnie badania Gallupa dowodzę, iż ludzie, którzy znają i świadomie rozwijają swoje Talenty są 6 razy bardziej zaangażowani w pracy, 3 razy częściej odczuwają doskonałą jakość życia i 6 razy częściej zgłaszają, że każdego dnia mają możliwość robienia tego, co potrafią najlepiej!”

W ramach programu talentowego przygotowano:

🎯indywidualne badanie Testem Gallupa TOP 5
🎯udział w webinarze (16.04) dotyczącym rozwoju w oparciu o mocne strony i Talenty Gallupa
🎯udział w stacjonarnych warsztatach odkrywania i rozwijania Talentów Gallupa (23 i 25.04)

Wierzymy, że udział w tak rozwojowym programie pozwoli naszym studentom i studentkom świadomie i z sukcesem budować swoje życie i przyszłość zawodową.

12.04.2024

W dn. 11.04 br., aż 60 studentów i studentek krakowskich uczelni, zainteresowanych polskim prawem i sądownictwem, wzięło udział w szkoleniu pt. "Jak działa prawo do sądu?" prowadzonym przez p. Zofię Branicką z Fundacja Court Watch Polska współorganizowanym przez nasze Biuro. Spotkanie odbyło się w Audytorium w Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
Uczestnicy po szkoleniu mogą dołączyć do Obywatelskiego Monitoringu Sądów i realizować wolontariat lub praktyki studenckie.
Student, który zdecyduje się na realizację praktyk z Fundacją Court Watch Polska:
  • działa w roli obserwatora rozpraw sądowych. Jest więc osobą, która nie reprezentuje żadnej ze stron podczas posiedzenia.
  • przychodzi na rozprawę, korzystając z art. 45 Konstytucji RP, czyli prawa do jawnego rozpatrzenia sprawy
  • zajmuje miejsce w ławach dla publiczności i przygląda się przebiegowi rozprawy.
Zadaniem wolontariuszy jest przyjęcie perspektywy zwykłego obywatela.
Można także zrealizować praktyki zdalnie, monitorując rozprawy online, jeśli takie się odbywają i w dowolnym mieście, w którym jest sąd.
Dziękujemy za aktywny udział!
Foto: Marcelina Woźnicka

11.04.2024

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej już po raz dziewiąty uruchamia elitarny program płatnych praktyk letnich „zaFUNDuj sobie przyszłość”. Program kierowany jest do studentów, którzy nie ukończyli 26 lat.
Program może być szczególnie interesujący dla osób studiujących administrację, prawo, europeistykę bądź stosunki międzynarodowe. Jednak kierunek studiów nie jest ograniczeniem!
Jeśli:
  • masz status studenta uczelni wyższej i interesujesz się funduszami europejskimi
  • jesteś komunikatywny, pozytywnie nastawiony i posiadasz łatwość nawiązywania
  • kontaktów
  • szybko się uczysz i masz energię do kreowania innowacyjnych rozwiązań
  • jesteś dobrze zorganizowany i posiadasz chęci do pracy – zespołowej, i samodzielnej
  • posiadasz umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel) nasza oferta jest dla Ciebie.
Ścieżka rekrutacji:
  • aplikujesz na wybrane przez siebie oferty
  • zapoznajemy się z Twoim CV i aplikacją
  • jeśli spełniasz wymagania formalne dostaniesz maila z taką informacją
  • rozwiązujesz test online z funduszy europejskich i/lub przygotowujesz próbkę pracy z zakresu związanego z przyszłymi zadaniami
  • poinformujemy Cię, jak Ci poszło (bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego,
  • otrzymasz od nas informację zwrotną)
  • spotykamy się z najlepszymi kandydatami, w ramach danej praktyki, i wybieramy
  • zwycięzcę
  • dołączasz do nas
Aplikacje przyjmujemy do 6 maja 2024.

10.04.2024
Chcesz wysłuchać krótkich, napakowanych konkretami wystąpień o - tak, to nie blef - Twojej karierze i tym, gdzie mogą pokierować Cię zawodowe drogi?

A przy tym po prostu porozmawiać i powymieniać się przemyśleniami wśród studentów, absolwentów, a także wieloletnich pracowników czołowych pracodawców?

Wystarczy że w kwietniu wybierzesz się do jednego z trzech miast na konferencję karierową SkillSprint!

Tylko tyle i aż tyle. Na miejscu - oprócz tysiąca innych atrakcji i zawodowych szans - nie zabraknie także nas! Bo Twoje płynne przejście z życia akademickiego do zawodowego to przecież nasz główny cel.

• 15 kwietnia, WARSZAWA
  • 23 kwietnia, KRAKÓW