23.02.2021

Już 2 marca odbędzie się Dzień Otwarty Mars. Pierwsze takie w pełni wirtualne wydarzenie, podczas którego możecie poznać firmę “od środka”, posłuchać panelu Q&A z uczestnikami programów stażowych i managerskich Mars, a także macie szansę na udział w ekskluzywnych warsztatach z zakresu e-commerce, sprzedaży czy produkcji.

22.02.2021

Przy wyborze swojej ścieżki kariery warto się zastanowić nad pracą dla Unii Europejskiej. Co zyskujesz podczas współpracy z UE? Przede wszystkim trafiasz w środowisko międzynarodowe. Mierzysz się tutaj z różnorodnymi zagadnieniami i wielokulturowością. Praca w tej instytucji to zarówno szansa dla Ciebie na rozwinięcie w pełni swoich kompetencji, jak i wyzwanie.

19.02.2021

Oczywiście na pierwszym miejscu są pieniądze. Rzadko kiedy zdarzy się, że będziemy zmotywowani do pracy pomimo bardzo zniechęcającej płacy. Pieniądze to największa siła napędowa, najlepszy czynnik sukcesywności oraz najmilsze uznanie. Ale nie tylko pieniądze są naszą motywacją… Jak odpowiadać na to pytanie podczas rozmowy kwalifikacyjnej i przy okazji szczerze opisać swoje oczekiwania?

18.02.2021

Rozważasz karierę w bankowości, ale nie wiesz, czego się spodziewać? Zastanawiasz się, czy studenci z kierunków niefinansowych będą odpowiedni? Weź udział w dzisiejszym webinarze i dowiedz się więcej!

17.02.2021

Zostałeś/aś zamknięty/a w starym zamku z czterema lustrami. Widzisz przed sobą cztery lustra, w którym odbijają się cztery istoty: szkielet, wampir, kat i wiedźma. Tylko jedno z odbić pokazuje prawdziwą osobę, która pomoże Ci wydostać się z zamku. Która z tych istot jest prawdziwa?