Strona główna Targi pracy

Targi pracy

Zarezerwujcie sobie 19 listopada na wirtualny przegląd firm z Akademickim Biurem Karier Uniwersytetu Pedagogicznego. To już kolejna edycja Targów Pracy pod hasłem „Wybierz lepszy start w przyszłość” – tym razem będą one wyjątkowe ze względu na formę.

Po raz pierwszy organizujemy wydarzenie na taką skalę online. Zaprosiliśmy największe firmy działające na forum międzynarodowym. Naszymi gośćmi będą też lokalni przedsiębiorcy, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Zgłosili się do nas:

• Wilson HCG sp. z o.o. (branża outsourcingowa)
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
  • Portal internetowy czasdzieci.pl (branża wydawnicza)
  • AIESEC (stowarzyszenie studenckie)
  • Majorel (branża outsourcingowa)
  • Hr Passion (branża HR)
  • Getinge (branża kliniczna)
  • Animator (branża rozrywkowa)
  • Akamai (branża IT)

Czekają na Was nie tylko spotkania z przedstawicielami w pokojach, ale i inspirujące wykłady związane z rozwojem zawodowym i szeroko rozumianą przedsiębiorczością.

Zarejestruj się

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „UProgu Kariery” – współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.