UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

KARIERY STUDENCKIE, DORADCY ZAWODOWI

Strona główna DORADZTWO ZAWODOWE Doradcy zawodowi
drukuj drukuj

Doradcy zawodowi

W chwili obecnej konsultacje w ramach doradztwa zawodowego oraz testy predyspozycji zawodowych odbywają się wyłącznie w formie online poprzez Microsoft Teams. Prosimy o wcześniejsze umawianie spotkań pisząc na maila: kariery@up.krakow.pl

 

Wszystkich studentów i absolwentów UP, zainteresowanych spotkaniem prosimy o umówienie terminu drogą mailową: kariery@up.krakow.pl, przez MS Teams. Biuro jest czynne w godzinach 7.30 - 15.30.

DORADCA ZAWODOWY to osoba towarzysząca w planowaniu kariery, udzielająca pomocy na poszczególnych etapach realizacji planu działań.
Narzędzia wykorzystywane w doradztwie: rozmowa doradcza, ćwiczenia, testy i kwestionariusze.

Przykładowa tematyka spotkań indywidualnych z doradcą zawodowym:
- Bilans zasobów; mocnych stron, kompetencji, predyspozycji i preferencji zawodowych
- Indywidualne Plany Działań karierowo - edukacyjnych;
- Przygotowanie Portfolio Zawodowego;
- Indywidualne przygotowanie warsztatu skutecznego uczestnictwa na rynku pracy, m.in: techniki poszukiwania zatrudnienia, udział w procesie rekrutacji i selekcji pracowników, doskonalenie umiejętności „miękkich”, przydatnych na rynku pracy
- wspieranie przedsiębiorczości.

DORADCY ZAWODOWI:

Justyna Chyla

Z wykształcenia psycholog. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II oraz podyplomowych studiów z zakresu doradztwa zawodowego w Centrum Psychologii i Pedagogiki Politechniki Krakowskiej. Od 5 lat wspiera młode osoby w planowaniu ścieżki zawodowej. Dotychczas współpracowała jako specjalista przy realizacji projektów ze Stowarzyszeniem WIOSNA, Fundacją Leonardo i Stowarzyszeniem Ognisko. Prowadzi bloga, na którym popularyzuje wiedzę psychologiczną: http://www.swiatzperspektywypsychologa.pl/
Ukończyła 48-godzinny program certyfikacyjny realizowany przez IBD Business School z zakresu Assessment i Development Center i nabyła uprawnienia asesorskie.
Odbyła szkolenie certyfikacyjne z narzędzia iP 121-Insightful Profiler, które wykorzystuje w pracy ze studentami. W roku 2020 ukończyła kurs ambasadora Design Thinking.

e-mail: justyna.chyla@up.krakow.pl
tel:
12 662 64 01

 

 

Dagmara Romanowska-Dworak

Z wykształcenia psycholog i doradca zawodowy. Ukończyła Szkołę Trenerów Meritum (kompetencje trenerskie na poziomie 5 EQF). Związana z tematyką szeroko rozumianego doradztwa zawodowego, szczególnie zainteresowana podnoszeniem własnych kompetencji i rozwojem osobistym. W ostatnich latach była zaangażowana w realizację projektów dotyczących wsparcia osób niepełnosprawnych na rynku pracy oraz prowadziła zajęcia dydaktyczne dla studentów w jednej z krakowskich uczelni.
Ukończyła 48-godzinny program certyfikacyjny realizowany przez IBD Business School z zakresu Assessment i Development Center i nabyła uprawnienia asesorskie.
Odbyła szkolenie certyfikacyjne z narzędzia iP 121-Insightful Profiler, które wykorzystuje w pracy ze studentami. W roku 2020 ukończyła kurs ambasadora Design Thinking

e-mail: dagmara.romanowska-dworak@up.krakow.pl 
tel:
12 662 64 01

 

                                                                      
  Projekt "UProgu Kariery" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego