19.03.2021

Szukasz pracy na stałe, czy płatnego stażu?
Wyjątkowa kariera w pełnym wymiarze. To Ty decydujesz dokąd Cię zaprowadzi a my dbamy o to, aby udało Ci się tam dotrzeć jak najszybciej. Bogaty budżet szkoleniowy, finansowanie prestiżowych szkoleń i certyfikatów, dopasowanie ścieżki kariery – to wszystko czeka na Ciebie w EY.

18.03.2021

Już 24 i 25 marca zapraszamy na bezpłatny Festiwal Pracy JOBICON online.

17.03.2021

Rusza nabór na nowe Stypendia Santander, jest to okazja do zdobycia nie tylko cenionych kompetencji ale również certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. W 2021 roku wsparcie i wybrane projekty kierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale także do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym.

16.03.2021

Jeśli stoisz przed wyborem kierunku studiów i zastanawiasz się nad scenariuszem swojej przyszłości zawodowej Akademickie Biuro Karier przygotowało coś specjalnie dla Ciebie! Już 17 marca podczas Dnia Otwartego Uniwersytetu Pedagogicznego zapraszamy uczniów, na spotkanie z doradcą zawodowym online.

15.03.2021

Wiążesz swoją przyszłość w pracy z dziećmi? Chcesz zdobyć doświadczenie już teraz i przy okazji świetnie się bawić? Zapisz się na wakacyjne staże w obozach dla dzieci i młodzieży z Camport.pl!