5.03.2021

Czy wiesz, że przeciętne polskie CV ma 237 słów i zazwyczaj mieści się na jednej stronie? InterviewMe przebadało blisko 50 tys. polskich CV i postanowiło podzielić się wynikami.

Raport m.in. ujawnia jakie języki obce są najczęściej wpisywane, ile CV przeciętnie tworzą kandydaci i jakie kompetencje wpisują aplikujący na konkretne stanowisko.

4.03.2021

Centrum Rozwoju Lokalnego oraz Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczno-Gospodarczego „KLUCZ” serdecznie zapraszają studentów i absolwentów szkół wyższych do udziału w projekcie „Absolwent, Praca, Stabilizacja”. Projekt jest adresowany do osób zamieszkujących województwa: śląskie, opolskie i małopolskie, które posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie równoważne.

3.03.2021

Chcesz dowiedzieć się więcej o pamięci? A może planujesz ją mocno przećwiczyć? Przeczytanie kilku książek z pewnością pomoże Ci osiągnąć ten cel. Przedstawiamy Wam poniżej naszą listę 5 książek, o których lepiej pamiętać, gdy chcesz mieć lepszą kontrolę nad swoją pamięcią.

2.03.2021

Bycie ambasadorem Karier UE to okazja do nawiązania nowych znajomości w kraju i za granicą, możliwość rozwinięcia swoich kompetencji i umiejętności dzięki szkoleniom organizowanym przez EPSO i KPRM, zdobywanie doświadczenia w otoczeniu międzynarodowym podczas studiów, współpraca ze społecznością studencką UP, m.in. poprzez przekazywanie informacji na temat możliwości pracy w strukturach UE, szansa na rozwój kompetencji w obszarze wystąpień publicznych, marketingu, HR-u, dzięki czemu CV stanie się atrakcyjniejsze dla przyszłego pracodawcy.

1.03.2021

Ostatnio Akademickie Biuro Karier ma mnóstwo szkoleń i kursów :O Mamy programy stypendialne dla wybitnych studentów, projekty europejskie, cykl szkoleń IBM, a także szkolenia z efektywnego uczenia się. Zobacz, co jest przydatne dla Ciebie!

[ początek ... poprzednia| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | następna| ... koniec ] stron: 142