22.02.2024

W imieniu organizatora Targi w Krakowie Sp. z o.o. zapraszamy do udziału w 13. edycji konkursu na najlepszy projekt opakowania w ramach 16. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations.

Strefa Studenta to konkurs skierowany do młodych projektantów, który stwarza niepowtarzalną szansę na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskanie poważnych zawodowych zleceń. Konkurs składa się z dwóch etapów i zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach: Wrażenie, Funkcjonalność i forma oraz Szata graficzna.

W pierwszym etapie projekty zgłaszane do konkursu należy przesłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do 30 kwietnia 2024 roku, godz. 12:00. Zgłoszone prace zostaną ocenione przez profesjonalne Jury, w skład którego wejdą autorytety środowiska oraz praktycy i eksperci branży opakowaniowej i graficznej. Ogłoszenie wyników I etapu nastąpi 3 czerwca 2024 roku. Do drugiego etapu trafi 12 najlepszych zgłoszeń. Ich autorzy znajdą się w finale, który odbędzie się w dniach 09-10 października 2024 roku w EXPO Kraków podczas 16. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations w specjalnie stworzonej strefie wystawienniczej.

Uczestnicy konkursu podczas 2-minutowych prezentacji będą mieli szansę zaprezentować prototypy swoich prac, opowiedzieć o nich Jury i odpowiedzieć na pytania ekspertów. Jury na podstawie ocen projektów oraz prezentacji uczestników wyłoni laureatów w ramach każdej z trzech kategorii.

Laureaci otrzymają nagrody pieniężne, statuetki oraz możliwość uczestnictwa w konkursie WorldStar Student Awards, organizowanym przez Światową Organizację Opakowań i uznawanym za najbardziej prestiżowe wydarzenie dla młodych projektantów opakowań na całym świecie.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie: https://packaginginnovations.pl/strefa-
studenta

W imieniu organizatorów zapraszamy na KURS ANIMATORA CZASU WOLNEGO

GDZIE : AWF Kraków, Al. Jana Pawła II 78 , (sala 101 w LA - pawilon lekkiej atletyki)

KIEDY: 24-25.02. 2024 GODZ. 9:00-16:00

JAK SIĘ UBRAĆ: WYGODNY STRÓJ (DRES LUB LEGGINSY) WYGODNE BUTY
 (NAJLEPIEJ ADIDASY ITP)

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ : BUTELKĘ WODY, PRZEKĄSKI

NA SZKOLENIU BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU KOSZULEK, TOREB ITP. BĘDZIE MOŻNA RÓWNIEŻ ZOSTAWIĆ SWOJE CV U TRENERA (JEŚLI ZAMIERZASZ APLIKOWAĆ DO PRACY W ANIMACJI)

Zakres tematyczny:
Kim jest animator czasu wolnego, animator zabaw dziecięcych, animator sportowy, dance animator, allround animator - specyfika i metodyka pracy – wprowadzenie teoretyczne

Predyspozycje zawodowe animatora czasu wolnego - cechy animatora czasu wolnego o Techniki i metody pracy z czterema grupami wiekowymi:
 1. Animacje dla dzieci
 2. Animacje dla młodzieży
 3. Animacje dla dorosłych
 4. Animacje dla klientów III wieku

1) Animacje dla dzieci:
a) praca z chustą i spadochronem animacyjnym;
b) nauka malowania twarzy;
c) techniki modelowania balonikowych zwierzaków;
d) propozycje konkretnych zabaw dla najmłodszych;
e) omówienie scenariuszy zabaw i konspektów animacyjnych – jak prawidłowo zaplanować program animacyjny dla dzieci;
f) nauka tańców animacyjnych dla dzieci – Mini Disco ( Veo-Veo, Music Man, itp.).

2) Animacje dla młodzieży:
 a) Przykłady gier i zabaw animacyjnych dla młodzieży;
 b) Omówienie najpopularniejszych zajęć sportowych dla młodzieży;
 c) Przykłady tańców Club Dance;
 d) Przykłady tańców integracyjnych.

Animacje dla dorosłych
 a) Czym jest show wieczorne;
 b) Jak przygotować konkretną imprezę (np. festyn);
 c) Trudne przypadki;
 d) Propozycje zajęć sportowych dla dorosłych;
 e) Tańce Club Dance.

4) Animacje dla klientów III wieku:

a) przykłady gier i zabaw
b) tańce integracyjne dla osób starszych
c) propozycje zajęć sportowych
d) omówienie przykładów zajęć statycznych

W cenę wliczone jest :

a) 16 h szkolenia
b) materiały szkoleniowe wykorzystywane na szkoleniu (chusty animacyjne, spadochrony animacyjne, farby do malowania twarzy, balony podłużne, sprzęt do baniek mydlanych, pompki do balonów,)
c) certyfikaty w języku polskim i angielskim
d) materiały wysyłane on-line bezpośrednio do kursantów : dostęp do kursu on-line w celu utrwalenia wiedzy - GRATIS
e) zaproszenie do składania CV i podjęcie pracy w sezonie 2024

W RAZIE PYTAŃ PROSZE O KONTAKT TEL. 517-350-819 LUB E-MAIL - CEOANIMATOR@GMAIL.COM

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Gorlicach zatrudni:

1) od zaraz psychologa z pełnym wymiarze czasu pracy na pełen etat, na umowę o pracę na podstawie Karty Nauczyciela - https://bip.malopolska.pl/ppwgorlicach,a,2409998,nabor-na-stanowisko-nauczyciela-psychologa.html

2) od marca 2024 r. psychologa w pełnym wymiarze czasu pracy, na zastępstwo, na umowę o pracę na podstawie Karty Nauczyciela - https://bip.malopolska.pl/ppwgorlicach,a,2410005,nabor-na-stanowisko-nauczyciela-psychologa-na-zastepstwo-pelny-etat.html

3) od marca 2024 r. psychologa w wymiarze 0,8 etatu, na zastępstwo, na umowę o pracę na podstawie Karty Nauczyciela - https://bip.malopolska.pl/ppwgorlicach,a,2410002,nabor-na-stanowisko-nauczyciela-psychologa-na-zastepstwo-08-etatu.html.

Wszelkie szczegóły odnośnie wymagań i sposobu składania dokumentów znajdziecie w podanych linkach!

Uwaga, uwaga!

Firma Pathos Greece rekrutuje! Poszukiwani są zarówno praktykanci (na okres letni 2024), jak i pracownicy!

Jesteś zainteresowany/a?

Już teraz wyślij CV na justyna.gumienna@pathosgreece.gr

„PATHOS” to grecka firma współpracująca z hotelami, kurortami, touroperatorami i agencjami turystycznymi, oferująca najwyższej klasy usługi w zakresie turystyki, rekreacji i rozrywki.

[ początek ... poprzednia| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | następna| ... koniec ] stron: 179