2.06.2009
Zapraszamy na spotkania informacyjne na temat wyjazdu wakacyjnego do Niemiec.Wyjazd ten polega na pracy na rzecz organizacji pozarządowych takich jak Czerwony Krzyż czy organizacji zajmujących się ochroną środowiska.
29.05.2009

Global Development Research Group zaprasza Studentki i Studentów studiów licencjackich i magisterskich do udziału w II LETNIEJ SZKOLE GLOBALNEGO ROZWOJU organizowanej w Warszawie, 11-20 września 2009 r. Debata na temat rozwoju na świecie determinuje kształt relacji Północ-Południe i obraz dzisiejszych stosunków międzynarodowych, wpływa na ewolucję prawa międzynarodowego i światowej gospodarki. Jeżeli chcesz:

22.05.2009
W dniach od 21 do 30 maja 2009 roku odbędzie się w Krakowie Festiwal Kreatywności.Inspiracją do jego przeprowadzenia było ogłoszenie przez Parlament Europejski roku 2009 Europejskim Rokiem Twórczości i Innowacji.Organizatorem projektu jest Grupa Edukacyjna OTE Kangur, a jednym z partnerów Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej WBP w Krakowie.
20.05.2009
Leszek Czarnecki wspólnie z czołowymi uczelniami w Polsce, realizuje kampanię "Przedsiębiorczość...", której celem jest umożliwienie swobodnego dialogu między młodymi ludźmi, a znanymi przedsiębiorcami.Czwarte spotkanie organizowane wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się w Hali widowiskowo - sportowej w Pawilonie dydaktyczno - sportowym Uczelni w środę, 27 maja br. w godz. 9:45 - 12:00
19.05.2009

Program „Wygraj staż w Radiu ZET” pozwoli studentom zapoznać się ze specyfiką pracy w radiu, jej wyzwaniami i fascynującymi możliwościami. Dla najzdolniejszych będzie przepustką do wymarzonej pracy. W ramach programu, co miesiąc studenci są zapraszani do kreatywnego rozwiązania zadania, przygotowanego przez specjalistów Radia ZET. Co miesiąc, nagrodą jest staż, najlepsi znajdą zatrudnienie w Radiu ZET. Zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń na www.staz.radiozet.pl