30.09.2009
Stowarzyszenie WIOSNA, organizator akcji społecznej SZLACHETNA PACZKA, poszukuje WOLONTARIUSZY akcji w całej Polsce.W ubiegłym roku SZLACHETNĄ PACZKĘ tworzyła rekordowa liczba 2270 wolontariuszy oraz ponad 53 tysiące darczyńców. Dzięki temu świąteczną pomoc o wartości 3,3 mln zł otrzymało blisko 5 tysięcy ubogich rodzin z całej Polski. W tym roku chcemy zrobić jeszcze więcej!
24.09.2009
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery ( 5 - 11 październik 2009 ) Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza studentów na: konsultacje, doradztwo, testy, warsztaty.
24.09.2009
Wraz z początkiem nowego roku akademickiego rusza ogólnopolska rekrutacja do AIESEC - jednej z największych, międzynarodowych organizacji studenckich, skupiającej około 32000 młodych ludzi na całym świecie. Aby przybliżyć studentom jej działalność i możliwości zaangażowania w dniach 1 - 15 października odbędzie się cykl spotkań informacyjnych i imprez, tak zwany AIESEC Week.
24.09.2009
Krakowski Instytut psychoterapii oddział III zaprasza na bezpłatne grupy terapeutyczne.Cele grupy:Grupy przeznaczone są dla osób przeżywających trudności emocjonalne, problemy w funkcjonowaniu społecznym takie jak nieśmiałość, niepokój, wycofanie, niskie poczucie własnej wartości. Grupa terapeutyczna daje możliwość pracy nad własną problematyką, umożliwia poznanie siebie w relacjach z innymi ludźmi oraz pozwala zrozumieć zachowania własne i innych osób.
23.09.2009
Ogólnopolski Tydzień Kariery planowany jest po raz pierwszy w Polsce jesienią 2009 roku, w dniach 5–11 października. Adresatami i docelowymi odbiorcami OTK są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery. Inicjatywa OTK skierowana jest zarówno do zainteresowanych uczniów (dzieci i młodzieży), studentów, jak i osób dorosłych.