22.12.2009
Robotni.pl jest to nowy serwis, który odwraca dotychczasowy proces rekrutacji. Teraz to pracodawca poszukuje pracownika wśród wielu ofert, a nie odwrotnie.Serwis, który wystartował 24 września, jest rozwiązaniem na panujące obecnie warunki na polskim rynku pracy. Wychodzi on naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, dając im możliwość wybrania idealnego kandydata na dane stanowisko.
11.12.2009
W dniach od 15 do 17 grudnia 2009 r. realizowana będzie już trzecia edycja projektu organizowanego przez Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club – Inteligencja Finansowa. Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej wspiera to przedsięwzięcie. Celem projektu jest przybliżenie możliwości efektywnego zarządzania kapitałem. Składa się on z trzydniowych bezpłatnych warsztatów oraz gier o charakterze inwestycyjno-symulacyjnym.
4.12.2009
CV napisane alfabetem Braill’a, zbudowane z klocków lub nagrane na wideo to tylko niektóre twórcze sposoby zaprezentowania siebie w procesie rekrutacji. Osoby mające podobne, niekonwencjonalne pomysły mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez serwis otoPraca.pl.
3.12.2009
X Maraton Pisania Listów Amnesty International (12 - 13 grudnia 2009R.)W drugi grudniowy weekend już po raz dziesiąty odbędzie się Maraton Pisania Listów, akcja, podczas której na całym świecie spotykają się ludzie, by przez 24 godziny wspólnie pisać listy w obronie tych, którym nic innego nie może już pomóc, m.in.: więźniów politycznych, skazanych na śmierć, szykanowanych obrońców praw człowieka.
2.12.2009
Biuro Promocji i Karier zaprasza studentów Uniwersytetu Pedagogicznego na bezpłatne warsztaty: