30.06.2009
Jeśli masz ciekawy pomysł na własną firmę oraz szukasz wsparcia finansowego i merytorycznego, to dla Ciebie właśnie ruszył kolejny nabór do programu Youth Business Poland. Rekrutacja młodych przedsiębiorców zainteresowanych niskooprocentowaną pożyczką oraz współpracą z profesjonalnym coachem lub mentorem trwa do 31 sierpnia 2009.
25.06.2009
W środę 24 czerwca 2009 r. w Sali Senackiej Uniwersytetu Pedagogicznego odbyło się uroczyste spotkanie studentów Uniwersytetu z Rektorem, Dziekanami, opiekunami i pracownikami Biura Promocji i Karier.
24.06.2009
Centrum Tańca Ananday zaprasza w dniach 17-26 lipca na Letni Festiwal Tańca podczas którego będą odbywać się Intensywne Warsztaty Taneczne z najlepszymi instruktorami i choreografami, zwycięzcami programu YOU CAN DANCE, m.in. Roofi poprowadzi hip hop a Natalia – modern.
24.06.2009
Wakacje to idealny okres na podszkolenie swoich umiejętności fotograficznych. Wszystkie osoby, które przed wyjazdem wakacyjnym chciałyby poprawić jakość swoich zdjęć Akademia Fotografii zaprasza na Wakacyjny Kurs Fotografii.
24.06.2009
Juliada 2009 to cykl dziesięciu dni zawodów, podczas których młodzież rywalizować będzie ze sobą w 10 konkurencjach sportowych. Wszystkie zawody odbywać się będą nowohuckim centrum rozwoju Com Com Zone przy ul. Ptaszyckiego 6 w Krakowie (Nowa Huta). Tradycyjnie hasłem przewodnim imprezy jest zawołanie: „Kraków ufa młodym”. Propagowanie sportu podczas Juliady ma sprzyjać sensownemu zagospodarowaniu przez młodzież czasu wolnego oraz jej angażowaniu się w życie lokalnej społeczności.