15.06.2009
W czwartek 18 czerwca w godzinach 9.00-12.00 w Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 1, sala 256) odbędą się zajęcia aktywizacyjne z cyklu „Planowanie kariery zawodowej”.Zajęcia skierowane są do osób zainteresowanych podjęciem pracy lub stażu, a prowadzone przez specjalistów z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Celem spotkania jest wyzwolenie kreatywności oraz nowego sposobu myślenia o przyszłości zawodowej. Uczestnicy poznają koncepcję rozwoju zawodowego, modele kariery oraz etapy planowania drogi zawodowej. W trakcie zajęć uczestnicy będą mogli dodatkowo wypełnić kwestionariusz Scheina w celu określenia rodzaju kariery zawodowej, bądź potwierdzenia dokonanych wyborów.
10.06.2009
W środę 17 czerwca w godzinach od 12.00 do 15.00 w Auli Głównej Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej Ignatianum (Kraków, ul. Kopernika 26) odbędzie się konferencja „Wykorzystanie funduszy europejskich w Małopolsce”
10.06.2009
Agora, jedna z największych firm medialnych w Polsce zaprasza do uczestnictwa w Programie Praktyk Studenckich „Ucz się od najlepszych”Program praktyk "Ucz się od najlepszych" skierowany jest do studentów, którzy chcieliby swoją wiedzę sprawdzić w praktyce oraz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w nowoczesnej grupie medialnej. Program realizowany jest przez cały rok. Praktyki trwają trzy miesiące. Oferujemy możliwość odbycia praktyk w dziale Reklama/Marketing.
2.06.2009
Zapraszamy na spotkania informacyjne na temat wyjazdu wakacyjnego do Niemiec.Wyjazd ten polega na pracy na rzecz organizacji pozarządowych takich jak Czerwony Krzyż czy organizacji zajmujących się ochroną środowiska.
29.05.2009

Global Development Research Group zaprasza Studentki i Studentów studiów licencjackich i magisterskich do udziału w II LETNIEJ SZKOLE GLOBALNEGO ROZWOJU organizowanej w Warszawie, 11-20 września 2009 r. Debata na temat rozwoju na świecie determinuje kształt relacji Północ-Południe i obraz dzisiejszych stosunków międzynarodowych, wpływa na ewolucję prawa międzynarodowego i światowej gospodarki. Jeżeli chcesz: