17.02.2021

Zostałeś/aś zamknięty/a w starym zamku z czterema lustrami. Widzisz przed sobą cztery lustra, w którym odbijają się cztery istoty: szkielet, wampir, kat i wiedźma. Tylko jedno z odbić pokazuje prawdziwą osobę, która pomoże Ci wydostać się z zamku. Która z tych istot jest prawdziwa?

16.02.2021

Jeśli chcesz poznać Unię Europejską od kuchni i zdobyć doświadczenie na polu międzynarodowym, zostań Ambasadorem Karier UE! W programie możesz wziąć udział jako student reprezentujący swoją Uczelnię. Czeka na Ciebie mnóstwo aktywności. Poznasz wielu młodych ludzi z całej Europy, a przy okazji uatrakcyjnisz swoje CV!

15.02.2021

Zastanawiasz się, jakie masz umiejętności? Sprawdź swój kompas kompetencji! Znasz już swoje kompetencje? Zapisz się do projektu i weź udział w warsztatach i szkoleniach podnoszących Twoje kwalifikacje!

12.02.2021

Nie musisz prosić o telefon do przyjaciela, by nauczyć się podstaw tego programu. Znajdziesz wiele stron i poradników, które pomogą Ci stać się mistrzem excela, a – uwierz nam – ta umiejętność nieraz przyda Ci się w życiu. I dzisiaj zamierzamy Ci to udowodnić.

11.02.2021

Zapraszamy do zapoznania się z platformą, którą przygotował portal pracy Aplikuj.pl. Ta platforma, to nie tylko baza wiedzy na temat rodzajów dokumentów pracowniczych, takich jak na przykład praktyki absolwenckie, ale również artykuły. Osoby wchodzące na rynek pracy powinny zapoznać ze swoimi prawami i obowiązkami.