15.09.2021

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z kreatora zdjęć do CV. Akcja ma na celu umożliwienie samodzielnego wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV lub profilu na portalu zawodowym (np. LinkedIn) przy pomocy własnego smartfona.

Edytor zdjęć do LinkedIn po wgraniu zrobionego zdjęcia sam automatycznie kadruje twarz, wybiela tło i daje możliwość wgrania dowolnego tła, które oddaje charakter kandydata, odpowiada branży w której pracuje, czyniąc CV lub profil na portalu zawodowym bardziej atrakcyjnym i profesjonalnym.

Akcja potrwa do 30 września 2021

Zapraszamy.

30.03.2021

Chociaż praca zdalna jest stałą codziennością dla wielu osób na całym świecie, to jednak do niedawna dotyczyła zaledwie około 2% Amerykanów. Czy model pracy zdalnej lub hybrydowej zostanie z nami na stałe?

Zapraszamy do lektury.

29.03.2021

Uwielbiasz dziką naturę? Fascynujesz się fotografią lub filmem? Mamy konkurs stworzony specjalnie dla Ciebie! Do 30 kwietnia 2021 możesz nadsyłać swoje zdjęcia.

26.03.2021

Jeśli Twoim marzeniem jest praca w przedszkolu i jesteś w trakcie przygotowywania się do tego zawodu to mamy coś specjalnie dla Ciebie! Już w kwietniu zapraszamy na webinar/szkolenie online "Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej  i pracy w przedszkolu".

25.03.2021

Firma Alexander Mann Solutions współpracuje z nami od lat. Przed nami kolejna już Akademia Profesjonalistów, którą poprowadzą trenerzy z AMS. Zapraszamy w terminie 13.04.2021 - 20.05.2021 tym razem w formie online.