25.03.2021

Do 15 maja studenci i absolwenci Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie mogą zgłaszać się na staże w ramach 18. edycji Programu Kariera organizowanego przez Polską Radę Biznesu.

W tym roku ponad 20 firm z całej Polsce oferuje ponad blisko 80 staży w kilkunastu różnych branżach. Wszyscy uczestnicy Programu otrzymują wynagrodzenie - min. 3500 zł na miesiąc.

24.03.2021

25 marca o 13:30 odbędzie się wykład online poprowadzony przez Wojciecha Pantkowskiego "Cyfrowa transformacja usług finansowych". Wydarzenie jest darmowe, organizatorzy zapewniają uczestnikom również certyfikat. Serdecznie zapraszamy!

23.03.2021

Sprawdź sam co przygotowała dla Ciebie firma EY! Oferty pracy, staże, konkursy. Pakiet możliwości jest bogaty! Ty też możesz mieć najbogatszy pakiet kariery już na starcie. Teraz jest najlepszy moment żeby dołączyć do EY – trwa największa rekrutacja w roku. Aplikuj do EY i doświadczaj.

22.03.2021

Niedawno minął rok od czasu, gdy żyjemy w izolacji. Adaptacyjność, jako cecha nabrała jeszcze większego znaczenia. Zmienił się nasz styl życia, forma pracy oraz zachowania konsumencie. Jedni radzą sobie z tą sytuacją lepiej, inni chętnie sięgną po wsparcie. Pomocna dłoń to bezpłatny projekt, który oferuje pomoc w zakresie szkoleń, warsztatów psychologicznych oraz konsultacji.

19.03.2021

Po miesiącach przebywania głównie w domu jesteś spragniony podróży i przygód? Wybierz się w świat fascynujących historii, ciekawych wyzwań i zakątki, których jeszcze nie znasz. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Audit OdyssEY – w tym roku w nowej i 100prc. online’owej formule. Sprawdź, czy audyt w EY to Twoja bajka.