14.10.2021

Wszystkich kreatywnych studentów interesujących się marketingiem i designem

zachęcamy do wzięcia udziału w walce o 10 000 zł!

Zadanie

Uczestnicy konkursu muszą zaprojektować ekspozycję dla produktów z kategorii słonych ...

13.10.2021
Zapraszamy do udziału w webinarium Career Boost

Career Boost to projekt darmowego wsparcia zawodowego - dwudniowego szkolenia online prowadzonego przez ekspertów jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS, współtworzonego przez Fundację Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium.

Dla kogo jest szkolenie?

Dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w znalezieniu pracy lub zmianie ścieżki zawodowej.

7.10.2021
Zapraszamy studentów do udziału w 2. edycji Programu Stypendialnego „Pasjonaci Edukacji”!

Wszystkie informacje o Programie Pasjonaci Edukacji znajdują się na stronie Pasjonaci Edukacji - Fundacja PFR

6.10.2021

Stawiasz pierwsze kroki w gamedevie? Interesuje Cię droga do game devu, a nie wiesz gdzie szukać pracy?

Skorzystaj z wykładów online już w sobotę 9 października 2021 roku:

Tematyka:

• 10.00 Adam Flamma (GameUP)

Pierwsze kroki w gamedevie: o czym musisz wiedzieć?

• 11.00 Radosław Klasa (TK Games)

Droga do game devu – Gdzie szukać pracy? Kto jest kim?

• 12.00 Magdalena Oracz, Nika Darowska (11 bits studios)

13 elementów dobrego CV

szczegóły: www.academy.digitaldragons.pl

6.10.2021
Zgłoś się do konkursu dla artystów, studentów i absolwentów - Festiwal Sztuki Eksperymentalnej i Awangardowej VIRAL ART 2.0

Zastanów się, czy jesteś na to gotowy, bo my na Ciebie jesteśmy. Zgłoś się i weź udział w wystawie intermedialnej.

Superinfekcja w intersztuce!

Masz dość komercji w sztuce?
Szukasz przestrzeni, w której odnajdzie się Twoja buntownicza natura?
Jesteś gotowy na małą artystyczną rywalizację?