8.11.2012
Chcesz założyć działalność gospodarczą? Szukasz środków zewnętrznych na inwestycje w firmie? Skorzystaj z usług Małopolskich Punktów Konsultacyjnych KSU.
29.10.2012
Polska weźmie udział w wydarzeniach ŚTP już po raz piąty. Z każdą edycją współpracuje coraz więcej Partnerów. To przede wszystkim oni tworzą Tydzień Przedsiębiorczości, który wypełniony jest wydarzeniami o różnej formie i tematyce, a co za tym idzie, przyciąga coraz większe grono odbiorców. W klasyfikacji międzynarodowej nasz kraj plasuje się obecnie na czwartym miejscu pod względem liczby zorganizowanych w ramach ŚTP eventów.
22.10.2012
29 października br. (poniedziałek) w godz. 12:00 - 13:30 w auli Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera przy ul. Westerplatte 11 w Krakowie, odbędzie się spotkanie studentów z dr Jarosławem Gowinem Ministrem Sprawiedliwości. Tematem wykładu oraz debaty będzie budząca wiele kontrowersji ustawa o deregulacji zawodów.
22.10.2012
Pomóż nam stworzyć rekrutację jutra. Jednocześnie odśwież swoje spojrzenie na własną karierę, a także skorzystaj z szansy wygrania fajnych nagród.
17.10.2012
Targi Pracy UEK odbędą się 25 października 2012 r. w godz. 10.00–16.00, w pawilonie dydaktyczno-sportowym przy ul. Rakowickiej 27. Wszystkich uczestników zachęcamy także do wzięcia udziału w ciekawych prezentacjach przygotowanych przez firmy specjalnie na tę okazję.