17.10.2012
Firma edukacyjna LEGALO (pod patronatem 40 partnerów) organizuje "Ogólnopolski Konkurs StwoŻywo o Stypendium LEGALO", gdzie studenci wszystkich kierunków z całej Polski mogą przesłać swój projekt na maskotkę LEGALO.
16.10.2012
Jesteś ambitny? Chcesz działać i się rozwijać? Poznaj ludzi podobnych do siebie i twórz razem z nimi fantastyczne projekty. Staw czoła wyzwaniom i weź udział w jesiennej rekrutacji do Małopolskiego Studenckiego Forum Business Centre Club!
12.10.2012
Studencie, masz ciekawe pomysły, myślisz nieszablonowo? Wykorzystaj to!!Weź udział w konkursie organizowanym przez firmę MARS i zgarnij nagrody nie z tej ziemi!
11.10.2012
Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku. Firma zatrudnia ponad 20 000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym.
11.10.2012
Chiny, Indie, Nowa Zelandia czy Singapur, to tyko niektóre z zakątków świata jakie można zobaczyć dzięki AIESEC. Co roku, blisko 300 osób korzysta z możliwości wyjazdów na zagraniczne praktyki lub wolontariaty, organizowanych przez krakowski komitet AIESEC, zyskując szansę zdobycia cennego doświadczenie i przeżycia niezwykłej przygody.