16.05.2012
Wykorzystując wiosenny entuzjazm do rozwoju i aktywności, Wszechnica UJ zaprasza do wzięcia udziału w cyklu szkoleń prowadzonych w ramach praktyk trenerskich przez absolwentów Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ. Podczas wszystkich szkoleń obecni będą doświadczeni trenerzy Wszechnicy UJ.
16.05.2012
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza pracowników i właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na szkolenia w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).
23.04.2012
Tylko do 29 kwietnia trwa rekrutacja na wolontariat zagraniczny Discover China. Dzięki niemu studenci i absolwenci każdego kierunku, z całej Polski mogą wyjechać do Chin. W krótkim, 6-8 tygodniowym wolontariacie wezmą udział w prowadzeniu warsztatów edukacyjnych lub językowych dla dzieci. To szansa dla otwartych osób, by przeżyć przygodę swojego życia i pomóc młodszym. Więcej informacji na www.discover-china.pl
19.04.2012
Capgemini zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Top Employers, przyznawaną przez Corporate Research Foundation (CRF). Certyfikat Top Employer 2012 dla Capgemini Polska to potwierdzenie wysokiej kultury organizacyjnej i wartości firmowych, które sprzyjają rozwojowi pracowników.
18.04.2012
W roku 2008 firma Tesco Polska Sp. z o.o. uruchomiła po raz pierwszy Menadżerski Program Rozwojowy - EKSTRAKLASA skierowany do absolwentów uczelni wyższych - Tesco daje bowiem pracownikom możliwość realizacji osobistych ambicji i pragnień, jednocześnie dbając o wybór właściwej ścieżki kariery oraz dalszy rozwój zawodowy.W tym roku Menadżerski Program Rozwojowy - Ekstraklasa skierowany jest do tegorocznych i ubiegłorocznych absolwentów studiów magisterskich.