19.04.2013
Instytut Wolności i Fundacja Sapere Aude serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Polska innowacyjna. Jak przeskoczyć kryzys?”.Nasze przedsięwzięcie ma na celu znalezienie innowacyjnych i niekonwencjonalnych pomysłów biznesowych, które rozwiążą problemy społeczne i ułatwią życie w miastach.
19.04.2013
ABB IT Challenge to ogólnopolski konkurs, którego celem jest promowanie projektów informatycznych rozwiązujących rzeczywiste problemy współczesnego świata. Motywem przewodnim tegorocznej, piątej edycji jest „zielone miasto”.
18.04.2013
Jesteśmy jednym z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii i outsourcingu. Stając się naszym Ambasadorem będziesz miał możliwość poznania nas i sposobu, w jaki działamy na międzynarodowym rynku oraz rozwoju swoich umiejętności poprzez współdziałanie z nami w zakresie budowania wizerunku Capgemini.
18.04.2013
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie poszukuje wolontariuszy do przeprowadzania akcji promocji bezpośredniej wydarzenia „Mikroszkolenia dla mikroprzedsiębiorców”
26.03.2013
Nadchodzi X krakowska edycja największego festiwalu biznesu w Polsce. Już 8-12 kwietnia w aulach największych krakowskich uczelni odbędą się bezpłatne warsztaty i szkolenia skierowane do studentów i młodych przedsiębiorców.