8.05.2013
Biuro Karier Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera (WSE) wraz z firmą Kenexa, an IBM Company serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych naKenexa, an IBM Company OPEN DAY w WSE!
6.05.2013
Oferty pracy w kraju i za granicą, informacje o stażach, porady doradców EURES z Unii Europejskiej – to tylko niektóre atrakcje, na które mogą liczyć uczestnicy Targów Pracy, które odbędą się 10 maja
25.04.2013
Studencie!Słyszałeś już o projekcie GSEA?Prowadzisz własną działalność, a Twoją ideą jest nieustanny rozwój?GSEA powstało z myślą o takich ludziach jak Ty!To międzynarodowy projekt, którego celem jest wyłonienie najlepszego studenta - przedsiębiorcy na świecie.
23.04.2013
Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu Komunikacja z Talentami 2013!Chcesz otrzymać wymarzoną pracę, praktykę lub staż, ale nie wiesz, jak skutecznie trafić do pracodawcy? Weź udział w badaniu na temat tego, w jaki sposób studenci i pracodawcy komunikują się ze sobą nawzajem!
22.04.2013
Wyobraź sobie najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy sposób na naukę języków obcych. Alternatywę dla drogich kursów lub bezskutecznych lektoratów na uczelni. Już w maju startują warsztaty językowe AIESEC UNIVERSITY, atrakcyjna forma zajęć pozwala poznać nie tylko język, ale i kulturę obcego kraju.