26.03.2013
Trzy Dni Konferencji to możliwość wysłuchania wystąpień prelegentów z wielu renomowanych firm; wzięcia udziału w Targach Pracy; specjalnie przygotowanych na potrzeby Konferencji – Dniach Otwartych w firmach oraz szkoleniach i grach biznesowych.
25.03.2013
Europosłanka RÓŻA GRAFIN VON THUN UND HOHENSTEIN organizuje konkurs, którego nagrodą jest płatny staż parlamentarny w Brukseli.Jeśli jesteś studentem lub doktorantem i interesuje Cię problematyka Unii Europejskiej - jest to oferta dla Ciebie!
25.03.2013
Program Praktyk Letnich w biurze głównym i fabrykach, Unilever Future Leaders Programme (Program Menedżerski) to trzy niezwykłe wyzwania jakie stawia przed studentami Unilever. Uczestnicy programów będą mieli szansę rozpocząć swoją karierę w firmie, po której produkty sięgają miliony ludzi, każdego dnia, na całym świecie.
21.03.2013
Zapraszamy Państwa na panel ekspercki „Perspektywy Młodych na rynku pracy”. Wydarzenie organizowane przez Biuro Karier WSE odbędzie się 8 kwietnia (poniedziałek) br. w Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. J. Tischnera w Krakowie (WSE) w godz. 10:00-12:00 na ul. Westerplatte 11.
14.03.2013
Zapraszamy wszystkich studentów do aplikowania na zajęcia Akademii Samorządu.Jest to cykl darmowych warsztatów i wykładów prowadzonych przez ludzi ze świata polityki, kultury, dziennikarstwa.