6.02.2013
Weź udział w II edycji ogólnopolskiego konkursu „Studenckie Gwiazdy Sprzedaży”!Jeśli marzysz o karierze w dziale sprzedaży renomowanych polskich i zagranicznych firm, nie boisz się nowych wyzwań ani konkurencji, wejdź na www.gwiazdysprzedazy.pl i weź udział w konkursie Nickel Technology Park Poznań.
31.01.2013
Weź udział w badaniu i wygraj stypendium o wartości 4000 PLN! Universum Student Survey to największe w Polsce badanie opinii studentów na temat ich przyszłej kariery i oczekiwań wobec pracodawcy.
30.11.2012
Jeśli jesteś na ostatnim roku studiów Firma Tesco Polska Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić Cię do udziału w spotkaniu pod tytułem "Jak kupuje się w międzynarodowej sieci"
15.11.2012
Zapraszamy na kolejną edycję największego w Europie, jedynego w Polsce festiwalu teatru formy. Z przyjemnością informujemy, że bilety festiwalowe dla pracowników i studentów Uniwersytetu Pedagogicznego można nabyćnawet 60 % taniej!
15.11.2012
Imagine Cup jest największym na świecie konkursem technologicznym dla studentów. To Twoja okazja, żeby wykorzystując wyobraźnię, kreatywność oraz pasję zaistnieć, jeszcze podczas studiów, w świecie najnowszych technologii i dać sobie szansę na wymarzoną pracę.