11.10.2012
Oddział Zbiorów Obcojęzycznych Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie zaprasza na bezpłatne konwersacje w języku hiszpańskim w ramach Wolontariatu Europejskiego.
11.10.2012
Weź udział w VIII edycji konkursu Experience PwC. Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce pod okiem ekspertów i walcz o cenne nagrody. Na najlepszych czekają: praktyki w naszej firmie, kursy językowe, szkolenia biznesowe Akademii PwC, zestawy publikacji naukowych i voucher na wycieczkę zagraniczną o wartości 6 000 zł.
4.10.2012
Debata organizowana jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie 15 października 2012 roku w godz. 10.00-12.30 w siedzibie urzędu (Plac na Stawach 1; sala 306, III piętro). Jest to przedsięwzięcie organizowane w ramach IV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, skierowane do studentów krakowskich uczelni. Jego celem jest zachęcenie studentów do przyjrzenia się roli posiadanych kwalifikacji i kompetencji, jak również wskazaniu znaczenia poradnictwa całożyciowego w planowaniu ich ścieżki edukacyjno-zawodowej.
4.10.2012
Studiujesz w Małopolsce? Masz instynkt dziennikarza? Interesują Cię trudne tematy? Ten konkurs jest dla Ciebie! Napisz artykuł na temat: Praca: zawód czy kompetencje? i zdobądź doświadczenia zawodowe na praktyce w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie.
4.10.2012
AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to całoroczny program indywidualnych spotkań edukacyjnych dla dzieci, które mają problemy w nauce i przez to nie wierzą w siebie. Działamy w 23 miastach w Polsce. W tym roku szkolnym ponad 1420 wolontariuszy pomaga 1420 dzieciom w osiąganiu sukcesów! Naszym podstawowym standardem jest indywidualne zaangażowanie: podczas cotygodniowych zajęć osobisty tutor dziecka, jakim jest wolontariusz AKADEMII, pomaga mu w odkrywaniu innego wymiaru siebie. Pokazuje uczniowi to, co w nim wartościowe i wyjątkowe.