24.10.2011
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami 35 młodych specjalistów pracujących w najlepszych firmach na rynku. Opowiadają o wyzwaniach, z którymi mierzą się na co dzień, pierwszych sukcesach i awansach. Radzą też, jak przejść przez sito rekrutacji i zdobyć pierwszą, może wymarzoną pracę.
14.10.2011
W dniu 3 listopada 2011 roku już po raz drugi zapraszamy na CareerLounge - imprezę rekrutacyjną, która odbędzie się w warszawskim Club Confashion.
11.10.2011
Już od 3 do 20 października w Krakowie i dwudziestu innych polskich miastach rusza kolejna rekrutacja do AIESEC – największej organizacji studenckiej na świecie, działającej w 110 krajach i zrzeszającej ponad 50 000 studentów. Ci, którzy zainteresowani są działalnością organizacji mogą skorzystać ze spotkań informacyjnych na temat AIESEC oraz bezpłatnych szkoleń zorganizowanych w tym czasie, w ramach tzw. AIESEC Weeka. Więcej informacji dostępnych jest na stronie oddziału lokalnego w Krakowie: www.krakow.aiesec.pl.
11.10.2011
Pomyśl o swojej karierze zawodowej już na studiachPoznaj bliżej ING Bank Śląski - jeden z największych uniwersalnych banków w Polsce i zostań naszym reprezentantem w swoim środowisku akademickim! Skorzystaj z wyjątkowej możliwości rozwoju, rozbuduj swoją sieć kontaktów, weź udział w szkoleniach i warsztatach przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
5.10.2011
Centrum Jana Pawła II ,,Nie lękajcie się!” serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach skierowanych do osób zainteresowanych tematyką wolontariatu.