UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

KARIERY STUDENCKIE, DORADCY ZAWODOWI

Strona główna Aktualności
drukuj drukuj

Aktualności

10.06.2009
W środę 17 czerwca w godzinach od 12.00 do 15.00 w Auli Głównej Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej Ignatianum (Kraków, ul. Kopernika 26) odbędzie się konferencja „Wykorzystanie funduszy europejskich w Małopolsce”
10.06.2009
Agora, jedna z największych firm medialnych w Polsce zaprasza do uczestnictwa w Programie Praktyk Studenckich „Ucz się od najlepszych”Program praktyk "Ucz się od najlepszych" skierowany jest do studentów, którzy chcieliby swoją wiedzę sprawdzić w praktyce oraz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w nowoczesnej grupie medialnej. Program realizowany jest przez cały rok. Praktyki trwają trzy miesiące. Oferujemy możliwość odbycia praktyk w dziale Reklama/Marketing.
2.06.2009
Zapraszamy na spotkania informacyjne na temat wyjazdu wakacyjnego do Niemiec.Wyjazd ten polega na pracy na rzecz organizacji pozarządowych takich jak Czerwony Krzyż czy organizacji zajmujących się ochroną środowiska.
29.05.2009

Global Development Research Group zaprasza Studentki i Studentów studiów licencjackich i magisterskich do udziału w II LETNIEJ SZKOLE GLOBALNEGO ROZWOJU organizowanej w Warszawie, 11-20 września 2009 r. Debata na temat rozwoju na świecie determinuje kształt relacji Północ-Południe i obraz dzisiejszych stosunków międzynarodowych, wpływa na ewolucję prawa międzynarodowego i światowej gospodarki. Jeżeli chcesz:

22.05.2009
W dniach od 21 do 30 maja 2009 roku odbędzie się w Krakowie Festiwal Kreatywności.Inspiracją do jego przeprowadzenia było ogłoszenie przez Parlament Europejski roku 2009 Europejskim Rokiem Twórczości i Innowacji.Organizatorem projektu jest Grupa Edukacyjna OTE Kangur, a jednym z partnerów Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej WBP w Krakowie.