31.01.2012
Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Wiosennej Edycji programu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.
24.01.2012
Chcesz założyć innowacyjny biznes? Dowiedz się jak to zrobić skutecznie, naucz się planować strategię biznesową. Weź udział w bezpłatnych szkoleniach MARR. Już od stycznia rusza kolejny cykl bezpłatnych szkoleń, organizowanych przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „3xP: Pomysł – Potencjał – Przedsiębiorca”.
16.01.2012
Teatr Groteska w Krakowie i Zrzeszenie Studentów Polskich - Rada Okręgowaw Krakowie zapraszają wszystkich studentów z terenu Małopolski do udziałuw niezwykłym projekcie pt.: II Przegląd Artystyczny STUK FAMA – Studenckie Talenty Uczelni Krakowskich.
10.01.2012
Już 6 stycznia rozpoczyna się kolejna rekrutacja na praktyki i wolontariat zagraniczny organizowane przez AIESEC Kraków. Oferujemy praktyki biznesowe, techniczne i edukacyjne oraz wolontariat. Nie czekaj i zaaplikuj! Postaw na jakość!
9.01.2012
Dom Spotkań z Historią zachęca wszystkich studentów w wieku 20-27 lat do udziału w projekcie Nation and Indentity. Projekt Nation and Identity – organizowany jest przez fundację Kreisau-Initiative we współpracy z organizacjami z pięciu państw europejskich.