6.04.2011
Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny Sp. z o. o.uprzejmie zaprasza do udziału w konferencji pt.Twój biznes - Twoja przyszłość Własna firma spin-off/spin-out
29.03.2011
Chcesz założyć firmę, a nie wiesz jak? Brak Ci praktycznej wiedzy z zakresu marketingu i księgowości? Nie wiesz jak uzyskać dofinansowanie?
29.03.2011
Dla kogo: dla wszystkich harcerzy studentów i absolwentów
29.03.2011
Zapraszamy do zapisywania się na konferencję szkoleniową iBRAND, dotyczącą PR, Marketingu i Reklamy, organizowaną przez AIESEC.
29.03.2011
Program "PROJEKTOR - wolontariat studencki" poszukuje osób, które chciałyby podzielić się swoimi pasjami, umiejętnościami i wiedzą z dziećmi i młodzieżą.PROJEKTOR to program społeczny, w którym studenci realizują projekty edukacyjne w małych miejscowościach. Po co? By zachęcić najmłodszych do dalszego rozwoju. By pokazać im, jak ciekawa może być nauka i że warto mieć różne zainteresowania.