28.02.2011
Wystartował konkurs stażowy "PRaktykuj za granicą". Do udziału w VIII już edycji Instytut Monitorowania Mediów zaprasza wszystkich studentów interesujących się PR-em i komunikacją społeczną.
25.02.2011
FUNDACJA DOBRZE ŻE JESTEŚ powstała, by wspierać ludzi dotkniętych ciężką i często nieuleczalną chorobą nowotworową. Działa na rzecz godnego życia w chorobie i gdy jest to nieuniknione - godnego umierania.
24.02.2011
Drzewa towarzyszą nam od zawsze. Gdy po codziennych trudach głęboko odetchniemy żywicznym powietrzem w sosnowym, nadmorskim lesie, nazbieramy kasztanów, uśmiechniemy się na widok pierwszych tej wiosny zielonych listków - drzewa przypomną nam o korzeniach życia. Pragnąc uchwycić te momenty, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Drzewa sercem malowane."
23.02.2011
Why Not USA zaprasza na kolejną edycję Targów z Amerykańskimi Pracodawcami w ramach programu Work and Travel.
22.02.2011
Centrum Transferu Technologii Medycznych Park Technologiczny Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do udziału w projekcie pt.: "Nauka z biznesem realnym sukcesem"!Oferujemy wsparcie szkoleniowe i konsultacyjne dla wszystkich zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej typu spin off/spin out, szczególnie tej, która oparta jest na innowacyjnych rozwiązaniach!