19.09.2011
SHELL - rozwijamy nowe technologie czy za nimi podążamy?Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym programie w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców 2011.
5.08.2011
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie (Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej) zaprasza w sierpniu na konsultacje dokumentów aplikacyjnych.
14.06.2011
Opisz swoją historię – trudną sytuację, którą ostatecznie udało Ci się przezwyciężyć. Opowiedz, co czułeś, borykając się ze sowim problemem, powiedz, jak wpadłeś na jego rozwiązanie.
1.06.2011
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników naukowych na bezpłatne szkolenia
30.05.2011
Fundacja „Ubi societas ibi ius” ogłasza drugą edycję konkursu na najlepsze prace pisemne związane z problematyką fałszerstw: „Nauka przeciw fałszerstwom”. Konkurs skierowany jest do pracowników naukowych i doktorantów.