18.11.2011
Wszystko zaczęło się od Wielkiego Wybuchu. To, co wyłoniło się z chaosu wciąż jednak kryje wiele tajemnic. Planety w przestrzeni międzygalaktycznej pozostają nadal zagadką. Może uda Ci się rozwiązać ją już wkrótce…
16.11.2011
Koło Naukowe Zarządzania Jakością działające przy Katedrze Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza na Dzień Jakości, który odbędzie się 24 listopada 2011r.
14.11.2011
Jeżeli masz wrażenie, że nie korzystasz w pełni z możliwości, jakie daje Ci studiowanie. Wydaje Ci się, że najpiękniejsze lata Twojego życia są nieco szare. Chciałbyś poznać grupę ciekawych, kreatywnych, aktywnych ludzi, z którymi mógłbyś działać i dobrze się bawić? A może chciałbyś zostać koordynatorem projektu i zdobyć doświadczenie zawodowe? Sprawa jest prostsza, niż myślisz.WKRĘĆ SIĘ do Zrzeszenia Studentów Polskich!
14.11.2011
Chcesz dowiedzieć się, czy możesz osiągnąć sukces jako przedsiębiorca? Nie wiesz, czy potrafisz skutecznie negocjować? Zastanawiasz się, czy lepiej pracujesz samodzielnie, czy zespołowo? Wolisz uczyć się poprzez praktykę niż wkuwać teorię?
14.11.2011
Przyjdź do nas na warsztaty Active Image 18-25 listopada, żeby nie żałować, że straciłeś szansę na: