14.11.2011
Chcesz dowiedzieć się, czy możesz osiągnąć sukces jako przedsiębiorca? Nie wiesz, czy potrafisz skutecznie negocjować? Zastanawiasz się, czy lepiej pracujesz samodzielnie, czy zespołowo? Wolisz uczyć się poprzez praktykę niż wkuwać teorię?
14.11.2011
Przyjdź do nas na warsztaty Active Image 18-25 listopada, żeby nie żałować, że straciłeś szansę na:
10.11.2011
Fundacja Progress and Business zaprasza studentów, doktorantów oraz młodych pracowników naukowych do wzięcia udziału w VI. Konkursie na Najlepszy Biznesplan Przedsięwzięcia Innowacyjnego (Edycja 2011). Na Konkurs można zgłaszać biznesplany wdrożeń nowych technologii, nowe wynalazki i charakterystyki ekonomiczne ich wdrożenia, czy innowacje finansowe i organizacyjne wraz z analizą ich opłacalności.
9.11.2011
Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i warsztaty otwarte organizowane w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2011.
9.11.2011
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie jest jedną z ponad 1000 szkół wyższych biorących udział w badaniu trendence Graduate Barometer Europe, największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery.