5.01.2012
Z EF studenci stawiają na języki i wygrywają trzymiesięczne praktyki, w trzech dowolnie wybranych miejscach na świecie.
5.01.2012
Wykorzystując entuzjazm do rozwoju i aktywności Wszechnica UJ zaprasza do wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych szkoleń prowadzonych w ramach praktyk trenerskich przez absolwentów kursu trenerskiego w projekcie „Profesjonaliści LLL. Metodologia wspierania osób i organizacji”.
18.11.2011
Wszystko zaczęło się od Wielkiego Wybuchu. To, co wyłoniło się z chaosu wciąż jednak kryje wiele tajemnic. Planety w przestrzeni międzygalaktycznej pozostają nadal zagadką. Może uda Ci się rozwiązać ją już wkrótce…
16.11.2011
Koło Naukowe Zarządzania Jakością działające przy Katedrze Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza na Dzień Jakości, który odbędzie się 24 listopada 2011r.
14.11.2011
Jeżeli masz wrażenie, że nie korzystasz w pełni z możliwości, jakie daje Ci studiowanie. Wydaje Ci się, że najpiękniejsze lata Twojego życia są nieco szare. Chciałbyś poznać grupę ciekawych, kreatywnych, aktywnych ludzi, z którymi mógłbyś działać i dobrze się bawić? A może chciałbyś zostać koordynatorem projektu i zdobyć doświadczenie zawodowe? Sprawa jest prostsza, niż myślisz.WKRĘĆ SIĘ do Zrzeszenia Studentów Polskich!