8.03.2012
Trwa 9. edycja Programu Kariera w ramach, której studenci i absolwenci mogą odbyć płatny staż w największych przedsiębiorstwach w Polsce.Polska Rada Biznesu 1 marca wystartowała z Programem Kariera - prestiżowy projekt kształcący przyszłych liderów biznesu. Projekt daje szansę młodym ludziom na zdobycie doświadczenia zawodowego i zarobienia pieniędzy - nawet 2 tysięcy złotych (brutto).
8.03.2012
Województwo Małopolskie zaprasza wszystkich studentów do udziału w konkursie "Przestudiuj Fundusze"
7.03.2012
Rozpoczęcie cyklu promującego przedsiębiorczość wśród kobiet.Gdybym miała więcej czasu, to... – Kobiecy wykład interaktywny
2.03.2012
W dnia 14-15 marca w Krakowie odbędą się targi Non-Corporate Summer promujące wyjazdy zagraniczne dla studentów. Projekt ten ma na celu ułatwienie studentom zapoznania się z możliwościami spędzania okresu wakacyjnego w sposób aktywny, pozwalający na zbieranie nowych doświadczeń.
1.03.2012