14.03.2012
Od 12 marca przez 2 tygodnie na portalu mojestypendium.pl prezentowane są warte uwagi programy stypendialne. Codziennie możecie spodziewać się czegoś nowego. Przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą.
9.03.2012
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ZAPRASZA Wolontariuszy do realizacji projektu „TYDZIEŃ Z INTERNETEM”w dniach 28 i 30 marca 2012 roku.
8.03.2012
Trwa 9. edycja Programu Kariera w ramach, której studenci i absolwenci mogą odbyć płatny staż w największych przedsiębiorstwach w Polsce.Polska Rada Biznesu 1 marca wystartowała z Programem Kariera - prestiżowy projekt kształcący przyszłych liderów biznesu. Projekt daje szansę młodym ludziom na zdobycie doświadczenia zawodowego i zarobienia pieniędzy - nawet 2 tysięcy złotych (brutto).
8.03.2012
Województwo Małopolskie zaprasza wszystkich studentów do udziału w konkursie "Przestudiuj Fundusze"
7.03.2012
Rozpoczęcie cyklu promującego przedsiębiorczość wśród kobiet.Gdybym miała więcej czasu, to... – Kobiecy wykład interaktywny