14.02.2011
Celem konkursu jest próba pokazania za pomocą fotografii fenomenu przyciągania Tatr i odpowiedzi na pytanie, czy aktywność górska to tylko jedna z form spędzania wolnego czasu, czy też rodzaj uzależnienia.
7.02.2011
Jesteś wolontariuszem i pracujesz z wykluczonymi? Nauczyłeś się czegoś nowego, zdobyłeś nowe umiejętności? Wiesz co chcesz robić w życiu? Zdobyłeś nowych przyjaciół? Pomogłeś komuś?
25.01.2011
Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji, partner w projekcie realizowanym w ramach PO KL 7.2.2 "Siec MOWES - Małopolskie Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej na rzecz wzmocnienia potencjału i rozwoju sektora ES w regionie"z a p r a s z a na bezpłatne seminarium Lepiej zrozumieć Ekonomie Społeczna
25.01.2011
Celem Konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, innowacji i rozwoju regionalnego oraz stymulowanie zainteresowania tą tematyką studentów małopolskich uczelni i studentów z Małopolski studiujących na uczelniach poza Województwem Małopolskim.
14.01.2011
Diagnoza własnego stylu pracy, czyli o tym, jak ważne jest uświadomienie sobie jakie masz predyspozycje, zwyczaje, jakie czynniki wpływają na ciebie motywująco, a jak działa na ciebie stres. Czy twój sposób pracy można nazwać systemem? Jakie są jego wady i zalety?