25.11.2010
Stowarzyszenie MENSA Polska zaprasza na sesję testową na Uniwersytecie Pedagogicznym.
25.11.2010
AIP Kraków oraz Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na wielkie otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Ekonomicznymw Krakowie.
25.11.2010
W ramach GLEN (Global Education Network of Young Europeans) młodzi ludzie wyjeżdżają na 3-miesięczne staże do organizacji w krajach globalnego Południa (tym razem Kenii lub Ugandy), w trakcie których pracują na rzecz lokalnych społeczności. Po powrocie do Polski wykorzystują zdobyte doświadczenie organizując wydarzenia z zakresu edukacji globalnej (np. warsztaty, wystawy, pokazy filmów, gry miejskie).
23.11.2010
Combidata Poland Sp. z o.o. w Sopocie oddz. w Krakowie zaprasza w dn. 29.11.2010 na konferencję "Sprzedam pomysł/Kupię pomysł" w ramach realizowanego projektu "Być przedsiębiorcą. Własna firma Spin off, spin out" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego funduszu Społecznego.
18.11.2010
NZS UP oraz Studenckie Centrum Karier i Pośrednictwa Pracy "INDEKS" serdecznie zapraszają do udziału w VI Targach Pracy. Targi odbędą się 29 listopada 2009 r. w Auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Więcej informacji na stronie: http://www.targipracy.nzs.pl/