18.02.2011
Musmedia i Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego - partner strategiczny wydarzenia- zapraszają do udziału w wiosennej edycji Targów Kariery, które odbędą się 8 marca 2011 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zapraszamy studentów i absolwentów, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy.
17.02.2011
Marzysz o własnym biznesie? Chcesz świadomie kreować swoją karierę zawodową? Zastanawiasz się jak zostać prawdziwą businesswoman? Chcesz uczyć się od najlepszych? Najbliższe spotkanie przedsiębiorczych kobiet to idealne miejsce, aby poszerzyć swoją wiedzę, nawiązać bezcenne kontakty oraz poznać osoby, które osiągnęły już sukces w biznesie.
17.02.2011
Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam kolejnego gościa projektu Spotkania z Biznesem. Trzeba zdobywać to, co jest uważane powszechnie za nie do zdobycia. - to zasada, którą kieruje się w biznesie Pan Rafał Brzoska - prezes grupy Integer oraz firmy InPost.
16.02.2011
Oferujemy wsparcie szkoleniowe i konsultacyjne dla wszystkich zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej typu spin off/spin out, szczególnie tej, która oparta jest na innowacyjnych rozwiązaniach!
14.02.2011
"Grasz o staż" to unikatowa szansa na zdobycie cennego doświadczenia podczas wakacyjnych, merytorycznych oraz płatnych praktyk.