18.11.2010
Rusza jesienny projekt specjalny konkursu "Grasz o staż" pod hasłem "Grasz... tym razem nie o staż"!Kolejna, 16. edycja "Grasz o staż" rusza 7 lutego 2011 r., ale w tym roku, po raz pierwszy wszystkie osoby zainteresowane konkursem już jesienią mają szansę wygrać cenne nagrody w projekcie specjalnym "Grasz... tym razem nie o staż".
8.11.2010
19 listopada 2010 roku Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego organizuje konferencję:Biznes brief - spotkanie teoretyków i praktyków biznesu.
27.10.2010
Oto, co mają do powiedzenia osoby, których ścieżki życiowe nieraz przecięły się z misją obraną przez Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club:
27.10.2010
W dniach 15-21 listopada 2010 w Małopolsce odbędzie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Jednym z Partnerów tego przedsięwzięcia jest Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.
21.10.2010
Fundusz Pomocy Studentom zaprasza do udziału w konkursie"NAJWIĘKSZY WYGRANY PRYWATYZACJI" pod patronatem Ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada oraz Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i Parlamentu Studentów RP.