10.02.2021

Wyobraź sobie, że jesteś kosmitą, który przybył na Ziemię i znalazłeś/aś ten dziwny przedmiot. Do czego mógł służyć? Może to był przedmiot kultu? A może narzędzie zbrodni?

9.02.2021

Jesteś na etapie planowania swojego rozwoju zawodowego i masz w sobie gotowość do alokacji?  Warto, abyś był/a na bieżąco z informacjami dotyczącymi rynku pracy, zanim podejmiesz konkretne kroki.
Czy wiedziałeś/aś, że najwięcej ofert pracy dla nauczycieli przedszkoli jest m. in. w powiatach: krakowskim, olkuskim, wielickim, czy też miechowskim?

8.02.2021

Wydawać by się mogło, że jest to najgorsze możliwe pytanie, a w końcu to dla pieniędzy pracujemy. Na ile oceniasz swoją pracę? Ile chcesz zarabiać, a ile zgadzasz się zarabiać? Jaka kwota byłaby satysfakcjonująca? Boisz się, że jeśli podasz zbyt wysoką kwotę nie zatrudnią Cię jako pracownika, bo firma nie może sobie pozwolić na takie wydatki. Z drugiej strony – jeśli podasz zbyt niską – twoja motywacja do pracy będzie znikoma.

5.02.2021

Czas na pytania jest dla Ciebie możliwością, by wykazać swoje zainteresowanie daną firmą. Pokazujesz, że zależy Ci na tym stanowisku i że jesteś odpowiednią osobą, by je piastować.

Skoro już wiesz, że pytania są dla Ciebie możliwością, warto zdać sobie sprawę z kolejnej, istotnej rzeczy.

4.02.2021

Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Rozmawiamy o finansach w FMCG.
Zastanawiasz się, jak w globalnej firmie funkcjonuje dział finansów i jak łączy interesy innych działów?
Chcesz dowiedzieć się, które umiejętności przydatne w pracy w finansach możesz ćwiczyć każdego dnia? Ciekawi Cię, co się dzieje z gotówką w korporacjach i chcesz dowiedzieć się, jakie nawyki możesz od nas przejąć w zarządzaniu swoim domowym portfelem?