8.11.2023
Czy marzysz o pracy w międzynarodowym środowisku?
Masz powyżej 18 lat i szukasz możliwości rozwoju?
Mieszkasz w Krakowie lub okolicach, znasz język polski i angielski na poziomie komunikatywnym?

„Pozytywny start ze State Street” to program dla Ciebie!
Szczegóły w poście!

8.11.2023

Wydział Działalności Gospodarczej w dniu 30 listopada 2023 w godzinach 10:00-12:00, organizuje szkolenie online pt. „Opening and running a business - introduction to the topic of "your own company" in Poland".

8.11.2023

CITI informuje o otwarciu naboru na praktyki studenckie i programy absolwenckie, które rozpoczną się w okresie wakacyjnym 2024.

Praktyki studenckie (summer analyst) adresowane są studentom i trwają około 10 tygodni w pełnym wymiarze godzin. Programy dla absolwentów z kolei (Full Time Analyst) - jest to forma stałego zatrudnienia, dlatego adresowane są osobom kończącym studia licencjackie lub magisterskie w 2024 roku, są rotacyjne.

7.11.2023
Jesteś studentką ostatniego roku studiów i zastanawiasz się nad swoją przyszłością zawodową?

Skorzystaj z programu mentoringowego Cisco Kraków i wybierz swoją ścieżkę zawodową!
Program ma na celu pomoc w wyborze ścieżki zawodowej - doprecyzowanie celów i marzeń dotyczących kariery. Jest skierowany dla studentek z różnych dziedzin nauki, niezależnie od specjalizacji!
Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada, aby się zapisać wystarczy zeskanować kod QR.

Dołącz do programu i zyskaj cenne wsparcie od ekspertów z branży technologicznej!