6.11.2023

Drodzy Studenci i Studentki!

Przypominamy o nadchodzącym wydarzeniu - Skill Sprint!
Jest to już druga edycja spotkania  z najlepszymi pracodawcami i ekspertami różnych kierunków rozwoju kariery.

Zainteresowani?

Szczegóły w poście!

6.11.2023

„Maraton Prototypowania" odbędzie się 24-26 listopada w krakowskiej pracowni FabLab.

Istotą Maratonu jest zapewnienie uczestnikom przestrzeni, sprzętów oraz eksperckiego wsparcia do stworzenia swojego autorskiego prototypu. Uczestnicy mają unikalną szansę na wcielenie w życie swoich pomysłów. Autor lub autorzy najciekawszego rozwiązania otrzymają nagrodę: 1 000 złotych oraz 15 godzin w pracowni FabLab na dalszy rozwój swojego projektu.

Szczegóły i link do zapisu w poście!

30.10.2023

Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie gospodarcze w kraju – X Polski Kongres Przedsiębiorczości, który odbędzie się 13-14 listopada stacjonarnie, w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników uczelni, do wspólnego świętowania w tym dniu, a także skorzystania z okazji do poszerzenia swojej wiedzy oraz nawiązania nowych kontaktów.

27.10.2023

Rekrutacja wolontariuszy do XIX edycji Programu PROJEKTOR już ruszyła, by z pomocą studentów wspierać dzieci z małych miejscowości. Wolontariat, napędzany siłą zmian pokolenia Z, poświęcony jest budowaniu aktywności obywatelskiej. Zaangażowanie społeczne i pielęgnowanie wrażliwości to centrum potrzeb współczesnego świata oraz najmłodszych. Teraz, mocno jak nigdy wcześniej, czujemy, że mamy wpływ. Dlatego warto zostać wolontariuszem!

Więcej w poście!