BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna Oferty pracy Oferta: Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń Biznesowych
drukuj drukuj

Oferta: Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń Biznesowych

NazwaMłodszy Specjalista ds. Wdrożeń Biznesowych
StanowiskoMłodszy Specjalista ds. Wdrożeń Biznesowych
BranżaInformatyka/IT
Miejsce pracymałopolskie
Kraków
Rodzaj zatrudnieniaumowa o pracę
Opis ofertyMłodszy Specjalista ds. Wdrożeń Biznesowych

O firmie:
Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.
Jako Grupa PGD jesteśmy pierwszą i największą polską grupą dealerską, prekursorem wielomarkowości w Polsce. Posiadamy w swoim portfolio 21 marek samochodowych, 55 autoryzowanych salonów w 9 miastach w Polsce.
Praca u nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie są tylko najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim poprzez to co robią realizują swoje pasje. Jeśli więc lubisz wyzwania i jesteś na nie gotowy – dołącz do nas!
Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami, kierujemy się dobrymi praktykami, korzystając z wieloletniego doświadczenia Grupy PGD.
Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Lokalizacja: Przewóz 34

Twój zakres obowiązków:
• Wsparcie rozwoju aplikacji wewnętrznych typu DMS/CRM/Web/Mobile
• Wsparcie w rozwoju procesów automatyzacji i robotyzacji
• Przygotowanie i uzgadnianie wymagań biznesowych z klientem wewnętrznym
• Aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych i procesowych
• Aktywny udział w uruchomieniach nowych lokalizacji
• Szkolenie pracowników w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań IT
• Wsparcie działów handlowych i administracyjnych w zakresie działania aplikacji biznesowych
• Wsparcie w przygotowaniu i realizacji harmonogramu prac prowadzonych projektów
• Współpraca z innymi działami centralnymi w zakresie analityki i działania aplikacji biznesowych
• Wsparcie działów IT firmy w zakresie rozwiązywania problemów (troubleshooting)

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, np. kierunki: Zarządzanie Projektami, Informatyka, Matematyka, Fizyka Techniczna, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji) lub ostatni rok studiów
• Zainteresowanie obszarem digitalizacji, nowych technologii, analityką biznesową, optymalizacji procesów
• Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
• Praktyczna umiejętność posługiwania się Excelem
• Umiejętność organizacji czasu pracy
• Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, terminowość, zorientowanie na rezultat
• Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego, otwartość na nowe zadania
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Pozytywne nastawienie do innych i umiejętność współpracy
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane
• Dodatkowym atutem będzie znajomość: notacji BPMN; podstaw SQL; Agile; Jira

To oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii
• Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
• Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
• Dofinansowanie karty benefit Multisport
• Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
• Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej
• Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci
• Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
• Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
• Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

Aplikuj pod linkiem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0dd929a3c4c542ffa0e884cebab9162f
Nr oferty20561
KontaktSkontaktuj się z pracodawcą