BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna Oferty pracy Oferta: Front Office Shift Leader
drukuj drukuj

Oferta: Front Office Shift Leader

NazwaFront Office Shift Leader
StanowiskoFront Office Shift Leader
BranżaTurystyka i rekreacja
Miejsce pracymałopolskie
Kraków
Rodzaj zatrudnieniaumowa o pracę
Opis ofertyFront Office Shift Leader Hotel Metropolo by Golden Tulip

Zakres obowiązków:

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu Front Office, zapewniając najwyższy poziom obsługi gości w zakresie podróży i doświadczenia.

Aktywne działania w celu poprawy satysfakcji i komfortu gości poprzez szybką i profesjonalną reakcję na zapytania oraz rozwiązywanie problemów.

Nadzorowanie zespołu Front Office, wspierając rozwój kultury pracy, efektywności i wzrostu kompetencji.

Zapewnienie przestrzegania procedur i standardów hotelowych podczas pracy na zmianie.

Profesjonalne i przyjazne meldowanie oraz wymeldowywanie gości.

Nasze oczekiwania:

Pozytywne nastawienie i gotowość do elastycznej pracy

Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z nadzorem recepcji hotelowej.

Pasja do branży hotelarskiej i zaangażowanie w świadczenie wyjątkowych usług dla gości.

Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole, oraz współpracy z innymi działami hotelowymi.

Elastyczność w godzinach pracy

Znajomość obsługi narzędzi/systemów IT oraz pakietu MS Office.

Znajomość obsługi Opery PMS

Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.

Zapewniamy:

Pakiet szkoleń

Benefity: multisport, prywatna opieka medyczna, dodatek transportowy, ubezpieczenie grupowe, pyszne posiłki pracownicze :)
Nr oferty20556
KontaktSkontaktuj się z pracodawcą