BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna Oferty pracy Oferta: Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego
drukuj drukuj

Oferta: Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

NazwaNauczyciel Wychowania Przedszkolnego
StanowiskoNauczyciel Wychowania Przedszkolnego
BranżaEdukacja, szkolenia
Miejsce pracydolnośląskie
Kraków
Rodzaj zatrudnieniaumowa o pracę
Opis ofertyMaple Bear jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się sieci edukacyjnych na świecie. Szkoły Maple Bear oferują w pełni kanadyjskie, dwujęzyczne metody i sposoby nauczania, gwarantując realizację kanadyjskiego i lokalnego programu nauczania. Obecnie na świecie działa ponad 560 placówek (przedszkolnych, podstawowych i średnich) Maple Bear.

Twój zakres obowiązków:

- Realizacja polskiej podstawy programowej oraz prowadzenie dokumentacji nauczania.
- Planowanie, przygotowywanie i tworzenie scenariuszy lekcji oraz materiałów. instruktażowych zgodnie z programem i metodologią nauczania Maple Bear.
realizacja programu Maple Bear
- Zapewnianie bezpieczeństwa uczniom podczas zajęć organizowanych prze placówkę.
- Obserwowanie i ocenianie postępów uczniów oraz wykorzystywanie tych informacji do kierowania strategiami nauczania.
- Prowadzenie dokładnej i pełnej dokumentacji postępów i rozwoju uczniów.
- Przygotowywanie raportów o uczniach i regularne informowanie rodziców o postępach w nauce.
- Ścisła współpraca z rodzicami.
- Uczestnictwo i pomoc w aktywnościach i spotkaniach szkolnych.
- Prowadzenie zajęć pozalekcyjnych oraz opieka nad uczniami w świetlicy szkolnej zgodnie z ustalonym grafikiem
- Udział w doskonaleniu zawodowym.

Nasze wymagania:

- Wykształcenie wyższe pedagogiczne - dyplom ukończenia studiów pedagogicznych (magisterskich) ze specjalizacją w zakresie edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej - warunek konieczny
- Doskonała znajomość języka angielskiego - poziom minimum B2 - warunek konieczny
- Pasja do nauczania i uczenia się.
- Zainteresowanie innowacjami w zakresie pedagogiki.
- Skuteczne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Oferujemy:
- Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
- Bonus roczny
- Prywatne ubezpieczenie medyczne
- Ekscytującą możliwość pracy w kreatywnym i innowacyjnym środowisku edukacyjnym z wykorzystaniem jednej z najlepszych metod nauczania na świecie.
- Bieżące wsparcie Twojego rozwoju zawodowego
Nr oferty20554
KontaktSkontaktuj się z pracodawcą