BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna Oferty pracy Oferta: Księgowa / Księgowy - język niemiecki (R2R)
drukuj drukuj

Oferta: Księgowa / Księgowy - język niemiecki (R2R)

NazwaKsięgowa / Księgowy - język niemiecki (R2R)
StanowiskoKsięgowa / Księgowy - język niemiecki (R2R)
BranżaKsięgowość, podatki
Miejsce pracydolnośląskie
Kraków
Rodzaj zatrudnieniaumowa o pracę
Opis ofertyPracujemy w modelu hybrydowym! Proces rekrutacji na to stanowisko oraz szkolenia wprowadzające prowadzone są online.

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa w zakresie transformacji i zarządzania biznesem poprzez wykorzystanie mocy technologii. Celem Grupy jest dążenie do odpowiedzialnej społecznie, zintegrowanej i zrównoważonej przyszłości, w której potencjał ludzki jest wspierany nowymi technologiami.

Jesteśmy odpowiedzialną, wielokulturową organizacją z silnym 55-letniemu dziedzictwem i szeroką wiedzą branżową. Cieszymy się zaufaniem swoich klientów i jesteśmy zdolni kompleksowo zaspokoić ich potrzeby biznesowe: od strategii i projektowania rozwiązań po działania operacyjne. Nasze działania są napędzane przez dynamicznie rozwijający się i innowacyjny świat technologii chmury, danych, sztucznej inteligencji, łączności, oprogramowania, inżynierii cyfrowej i platform.

Nasze wymagania:
• Znajomość zasad księgowości i pierwszego doświadczenia w obszarze finansów,
• Znajomość języka niemieckiego i angielskiego (B1/B2 lub wyżej),
• Praktyczna znajomość programu MS Excel,
• Umiejętności analityczne i interpersonalne.

Mile widziane:
• Znajomość programu SAP.

Twoje przyszłe zadania:
• Rejestrowanie operacji finansowych,
Przyporządkowywanie transakcji do odpowiednich kategorii i kont księgowych,
• Księgowanie transakcji,
• Zamykanie okresu rozliczeniowego,
• Dokonywanie rozliczeń międzyokresowych i dostosowań księgowych,

Tworzenie raportów finansowych.
Co dla Ciebie przygotowaliśmy?
Wiele benefitów:
• Dostęp do infolinii Capgemini z możliwością rozmowy z terapeutą
• Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
• Bonusy za polecenie swoich znajomych do pracy w Capgemini
• Dostęp do aplikacji Inspiro z bogatą bazą audiobooków
• Dostęp do platformy benefitowej NAIS (ponad 40 dostępnych opcji: Netflix, Spotify, Multisport, bilety do kina itp.)

Rozwój osobisty i zawodowy:
• Ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością uzyskania certyfikatu (np. MS Azure, AWS, Google) na naszej platformie szkoleniowej NEXT
• Platforma z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, TED Talks, materiałów i szkoleń Coursera
• Bezpłatny dostęp do konta Udemy Business z możliwością korzystania w godzinach pracy i poza nimi
• Przejrzysta polityka zarządzania efektami pracy

Naszą legendarną atmosferę:
Cenimy pracę zespołową i dobre relacje. Pracujemy razem, pijemy razem kawę i tworzymy przyjaźnie zarówno w pracy, jak i poza nią.

• Brak oficjalnego dress code'u
• Rozmaite społeczności: OUTfront, Women@Capgemini, Foreigners Community i wiele innych
• Dzień wolny na rzecz wolontariatu
• Możliwość realizacji inicjatyw zmieniających świat dzięki naszemu Programowi Grantowemu
• Wyróżnienie "Top Employer Poland 2024" i "Top Employer Europe 2024" - dowód na nasze zaangażowanie w tworzenie wyjątkowego środowiska pracy oraz troskę o rozwój naszych pracowników

By aplikować wyślij swoje CV na adres recruitmentbpo.pl@capgemini.com lub poprzez link https://bit.ly/3xqWecv.
Nr oferty20496
KontaktSkontaktuj się z pracodawcą