BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna Oferty pracy Oferta: Praktyki przy projektach tłumaczeniowych
drukuj drukuj

Oferta: Praktyki przy projektach tłumaczeniowych

NazwaPraktyki przy projektach tłumaczeniowych
StanowiskoPraktyki przy projektach tłumaczeniowych
BranżaTłumaczeniowa
Miejsce pracymałopolskie
Kraków
Rodzaj zatrudnieniainne
Opis ofertyBEZPŁATNE PRAKTYKI w biurze tłumaczeń

miejsce pracy: Kraków, ul. Sereno Fenn’a 6
Twój zakres zadań:
· pomoc przy realizacji projektów tłumaczeniowych z użyciem narzędzi CAT (Trados,Memoq) - zakres praktyk nie obejmuje wykonywania tłumaczeń;
· prace administracyjno – biurowe zgodnie z charakterem prowadzonej działalności.
Nasze wymagania:
· dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu
· znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (min. B2);
· mile widziana znajomość narzędzi CAT (Trados, Memoq);
· terminowość, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
· ciekawe zadania oraz przyjazną atmosferę w ambitnym zespole;
· zdobycie doświadczenia w pracy w biurze tłumaczeń;
· elastyczny harmonogram praktyk.

Zainteresowana/y? Wspaniale! Teraz prosimy o dostarczenie aplikacji z podaniem w tytule PRAKTYKI 2024/04
na adres: d.meckier-lima@lingualab.pl
Nr oferty20488
KontaktSkontaktuj się z pracodawcą