UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI

Strona główna STUDENT / ABSOLWENT Deklaracja absolwenta
drukuj drukuj

Deklaracja absolwenta

dotycząca udziału w badaniach losów absolwentów Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

 

WYPEŁNIJ => WYDRUKUJ => DOSTARCZ DO CENTRUM OBSŁUGI STUDENTA!

Uniwersytet Pedagogiczny podjął działania mające na celu zebranie danych na temat losów zawodowych absolwentów. Szanowni Państwo, informujemy, że celem niniejszego badania jest poznanie w jaki sposób kształtuje się kariera zawodowa naszych absolwentów. Zapewniamy, że Państwa dane nie zostaną udostępnione innym instytucjom ani nie zostaną wykorzystane do innych celów. Przy analizie zbiorczej będą podane jedynie wyniki podsumowujące.

Dziękujemy!

W razie jakichkolwiek problemów związanych z wypełnieniem lub wydrukiem deklaracji prosimy o kontakt:

tel. (+48 12) 662 6023

email: bwa@up.krakow.pl

pok. nr 19 (parter budynku głównego)

Wszystkie pola deklaracji są obowiązkowe.
Imię
Nazwisko
Kierunek
Specjalność

Gromadzenie, wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby badań losów zawodowych absolwentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (deklaracja zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO). Dane te będą wykorzystane wyłącznie do ustawowego badania losów Absolwentów i nikomu nie będą udostępniane.
na udział w badaniach losów zawodowych absolwentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, a tym samym nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższych celach.