UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY
IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE

KARIERY STUDENCKIE, DORADCY ZAWODOWI

Strona główna OFERTY PRACY Targi Pracy 2019 Wystawcy
drukuj drukuj

Wystawcy

 

ECOLAB SERVICES POLAND Sp. z o.o.

 

ECOLAB jest liderem w dziedzinie higieny. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania i usługi, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa żywności, czystego środowiska, optymalizacji zasobów wodnych i energetycznych oraz poprawa efektywności operacyjnej biznesów naszych klientów w ponad 170 krajach na świecie. Z naszych produktów korzystają m.in. szpitale, restauracje, hotele, zakłady przemysłowe. Na całym świecie klienci zaufali nam w kwestii zachowania czystego i bezpiecznego środowiska oraz wsparcia w efektywnym działaniu.

 

REKRUTUJEMY doświadczonych specjalistów, jak również absolwentów kierunków ekonomicznych, dla studentów oferujemy płatne praktyki. Poszukujemy osób ze znajomością dodatkowych języków obcych (niemiecki, francuski).

 

www.ecolab.com

 

___________________________________________________________________________________________________

GRUPA ATERIMA SP Z O.O. SP.K.

 

 

ATERIMA - jesteśmy agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie, wpisaną do Krajowego Rejestru Zatrudnienia pod nr 16455. działamy w całej Polsce, zawsze etycznie i zgodnie z zasadami. zamiast szukać dróg na skróty, stawiamy na odpowiedzialność. Zgłoś się do nas - mamy dla Ciebie pracę.

 

 

 

www.praca.aterima.pl

 

_____________________________________________________________________________________________________

innogy Business Services Polska Sp. z o. o.

 

innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Spółka działa w obszarach energii odnawialnej, dystrybucji i infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży.
Krakowskie biuro innogy Business Services Polska Sp. z o.o. powstało w 2013 roku i odpowiada za wewnętrzną obsługę finansową i księgową innogy oraz grupy RWE. Nie wymagamy od kandydatów specjalistycznej wiedzy z zakresu ekonomii czy rachunkowości. Dzięki programowi wdrożeniowemu i dostępowi do szkoleń wewnętrznych, stanowiska są otwarte dla absolwentów wszystkich kierunków i wydziałów.

Ważnym kryterium, które bierzemy pod uwagę, prowadząc rekrutacje, jest znajomość języków obcych. W tym momencie poszukujemy osób ze znajomością niemieckiego, angielskiego lub czeskiego.

 

 

W innogy najczęściej rekrutujemy kandydatów na pozycje Asystenta ds. Księgowości czy Młodszego Księgowego. Rekrutacje prowadzimy do różnych działów finansowych (Zobowiązań, Należności, Księgi Głównej, Środków Trwałych czy Płatności) i administracyjnych (Zarządzania Danymi czy HR Support).  W tym momencie poszukujemy przede wszystkim osób, które znają język niemiecki lub czeski w stopniu komunikatywnym.

 

Każdego roku w okresie wakacyjnym innogy organizuje Program Praktyk Letnich „Pozytywnie Naładowani” przeznaczony dla studentów oraz absolwentów studiów magisterskich i licencjackich. To trzymiesięczny, płatny staż w jednym z zespołów księgowych w Krakowie. Aby wziąć udział w programie, kluczowa jest znajomość niemieckiego lub angielskiego oraz motywacja do rozwoju w branży finansowo-księgowej.
Istnieje również możliwość wzięcia udziału w praktykach śródrocznych. Nabór na nie jest uruchamiany w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych w firmie. Obecnie poszukujemy praktykantów, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z księgowością i posługują się językiem angielskim lub niemieckim.

 

www.innogy.com/krakow

 

_______________________________________________________________________________________________________

FUNDACJA SUSTINAE


Fundacja Sustinae wspiera osoby zainteresowane podniesieniem kwalifikacji i znalezieniem zatrudnienia poprzez prowadzenie kompleksowych i zindywidualizowanych programów aktywizacyjnych skierowanych do różnych grup, przede wszystkim do osób młodych i osób z niepełnosprawnościami. Projekty realizowane przez Fundację zakładają wsparcie dostosowane do potrzeb uczestników i lokalnego rynku pracy. Dla każdego uczestnika opracowywana jest diagnoza identyfikującą jego sytuację na rynku pracy, możliwości, bariery i potrzeby oraz Indywidualny Plan Działania. Celem naszych działań jest budowanie zasobów umożliwiających osiągnięcie przez uczestników sukcesu zawodowego – kształtujemy umiejętności psychospołeczne i związane z aktywnym poszukiwaniem pracy, umożliwiamy nabycie kwalifikacji zawodowych i kompetencji pracowniczych. Realizując nasze działania wykorzystujemy szeroką sieć kontaktów, współpracujemy z jednostkami samorządu terytorialnego, organizacjami pozarządowymi i pracodawcami. Misją Fundacji jest kreowanie otwartego rynku pracy, w którym osoby znajdujące się z różnych przyczyn w trudniejszej sytuacji zawodowej, będą miały równe szanse na zatrudnienie. Promujemy wśród pracodawców postawę otwartości wobec zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami, propagujemy idee społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

 

www.fundacjasustinae.org 

___________________________________________________________________________________________________________

Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o. o.


Alexander Mann Solutions jest światowym liderem w zarządzaniu talentami. Świadczymy usługi w 90 krajach, na terenie obu Ameryk, Europy i Azji. Zajmujemy się pozyskiwaniem najbardziej utalentowanych pracowników dla ponad 65 klientów. W Krakowie i Gdansku mieszczą się 2 z naszych siedniu głównych globalnych centrów biznesowych, jesteśmy również obecni w siedzibach naszych klientów m. in w Warszawie, Wrocławiu i Bydgoszczy. Ponad 1200 osób w Krakowie oraz Gdańsku dostarcza pełną ofertę naszych usług w zakresie rekrutacji i outsorucingu. Do naszych klientów należą wiodące na rynku firmy z sektorów m.in. bankowych, farmaceutycznych, oraz IT.

 

http://alexandermannsolutions.com/

_____________________________________________________________________________________________________________

ERT GROUP Sp. Z o.o. Sp. K.

 

PREMIUM LICENSES FOR MOBILE ACCESSORIES
Największy oficjalny licencjobiorca branży GSM w Europie - jako jedyna firma w branży współpracujemy jednocześnie z największymi światowymi markami takimi jak Disney, Marvel, Star Wars, DC, Lonney Tunes, Tom&Jerry oraz Scooby Doo.
Wiarygodna, zaangażowana i czołowa firma branży GSM - wybór naszej firmy na partnera licencyjnego przez największe światowe marki (m.in. Disney, Marvel, Star Wars, Warner Bros) potwierdza naszą pozycję jako firmy wiodącej na krajowym i międzynarodowym rynku w obszarach produkcji, konfekcji, jakości oraz dystrybucji w branży GSM.
Dynamiczna rozbudowa portfolio licencyjnego - aby pozostać liderem w branży oraz wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy licencyjne portfolio - aktualnie mamy podpisane kilkanaście kolejnych kontraktów ze światowymi gigantami z którymi rozpoczynamy współprace w 2019r.

 

www.ertgroup.pl

 

________________________________________________________________________________________________________________

 

Lockus Sp. z o.o. Teleinvention Contact Center


Teleinvention Contact Center działa na rynku Call i Contact Center od 2007 roku. To już lata bogatego doświadczenia w branży Contact Center. Od początku kładliśmy nacisk na wszechstronną ofertę usług pozwalającą w pełnym zakresie wesprzeć działania naszych Klientów.

Doświadczenie naszego zespołu, zaangażowanie w pracę oraz doskonalona skuteczność w obsłudze Klientów, jak i w sprzedaży, pozwala nam na zdobywanie nowych projektów oraz długofalową współpracę z dotychczasowymi Partnerami. Najcenniejszą rekomendacją dla naszych starań jest wieloletnie zaufanie naszych Kontrahentów.

 

NASZE GŁÓWNE USŁUGI TO:

INFOLINIA INFORMACYJNA
– udzielanie informacji o produktach i usługach świadczonych przez naszych Klientów, przyjmowanie zamówień, reklamacji, obsługa korespondencji elektronicznej, live chat, sms

KAMPANIE SPRZEDAŻOWE
– projekty mające na celu utrzymanie Klientów, dosprzedaż produktów i usług, jak również aktywne poszukiwanie nowych Klientów

UMAWIANIE SPOTKAŃ HANDLOWYCH
– prowadzenie kalendarza spotkań handlowców
Z racji rozbudowy naszych stałych projektów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta na zlecenie firm z branż: telewizyjnej, telekomunikacyjnej, odzieżowej i kurierskiej

 

www.teleinvention.pl

________________________________________________________________________________________________________________

ITI NEOVISION S.A.

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz dla dzieci. To również przyjazne technologie, dzięki którym możesz korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb. nc+ to telewizja, którą tworzą ludzie z pasją. Profesjonalizm i pozytywna energia są częścią naszego krwiobiegu. Będziesz pracować w dynamicznym zespole nastawionym na współdziałanie. Sukces firmy jest sumą osiągnięć jednostek, będziemy Cię motywować i wspierać w wykorzystywaniu i rozwijaniu Twojego potencjału.

https://ncplus.pl/kariera

__________________________________________________________________________________________________________________

OGIDO Sp. z o.o.

 

OGIDO Portal Pracy to platforma stworzona dla rynku pracy. Pozwala na stały 24/7 dostęp do ogłoszeń, ofert, informacji, usług oraz wiedzy niezbędnej każdemu pracownikowi i pracodawcy.
Gromadzimy oferty pracy, polecamy rzetelnych pracodawców i dajemy możliwość wyszukania zatrudnienia według wielu kategorii. To miejsce dla Pracodawców, Agencji Zatrudnienia oraz Pracowników. Pracodawców wspieramy w budowaniu Employer Brandingu, odnajdywaniu odpowiednich pracowników, zapewnieniu ciągłości zatrudnienia. Agencje Zatrudnienia wspieramy w realizacji stałych i dorywczych zleceń, zapewnieniu odpowiedniej kadry dla poszukiwanych stanowisk oraz w pozyskiwaniu nowych relacji. Pracowników wspieramy w budowaniu ich ścieżki kariery, rozwoju osobistym, znalezieniu ciekawej pracy i dobrego pracodawcy.

 

 

www.ogido.pl

____________________________________________________________________________________________________________________

CAPGEMINI POLSKA SP. Z O.O.


Jesteśmy międzynarodową firmą z wieloletnią tradycją świadczącą usługi finansowe, konsultingowe i technologiczne. Zatrudniamy ponad 200 000 pracowników w 40 różnych krajach, a w Polsce, jesteśmy obecni aż w 7 miastach, gdzie pracuje ponad 8 000 specjalistów. W Capgemini w Polsce mówimy w 30 językach i mamy klientów z różnych zakątków świata. Wspieramy ich w różnorodnych obszarach - od HR-u po IT. Brzmi ciekawie?   Być może mamy pracę również dla Ciebie! Jeśli praca zespołowa sprawia Ci dużą przyjemność, jesteś nastawiony na poszukiwanie rozwiązań, szybko się uczysz i płynnie władasz językami obcymi to bez problemu odnajdziesz się w naszej firmie.

 

www.capgemini.com/pl-pl/kariera

____________________________________________________________________________________________________________________

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie

 

POLICJA

Umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu  i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego.

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA POLICJI
- ochrona życia, zdrowia i mienia przed bezprawnymi zamachami,
- ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego
- wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców
- działania kontrterrorystyczne

 

 

SŁUŻBY W POLICJI

- kryminalna
- śledcza
- spraw wewnętrznych
- prewencyjna
- wspomagająca w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym
- Lotnictwo Policji
- W skład Policji wchodzi również policja sądowa.

 

www.malopolska.policja.gov.pl  

____________________________________________________________________________________________________________________

State Street Bank International GmbH

 

Dołącz do zespołu State Street Bank - postaw na rozwój! Zapewnij sobie dostęp do wykwalifikowanych trenerów i ekspertów z branży finansowej. Dzięki indywidualnemu systemowi szkoleń oraz programom rozwojowym, poprawisz swoje umiejętności techniczne oraz wypracujesz szereg, nowych, kompetencji. Ciągły rozwój naszych Pracowników jest dla nas istotny.
Tworzymy Kadrę Managerską w oparciu o lokalnych, sprawdzonych, specjalistów.
Zależy nam na wykreowaniu przyszłych Liderów.

 

 

www.statestreet.com
www.statestreet.com/careers

_____________________________________________________________________________________________________________________

HCL Poland Sp. z o. o.

 

Founded in 1976 as one of India's original IT garage start-ups, today the HCL Group has expanded to four companies in India - HCL Infosystems, HCL Technologies, HCL Healthcare and HCL TalentCare. The group generates annual revenues of over US$ 6.5 billion with more than 105,000 employees from 100 nationalities operating across 31 countries, including over 500 points of presence in India. A pioneer of modern computing, HCL has many firsts to its credit including the introduction of the 8-bit microprocessor-based computer in 1978 well before its global peers.

HCL’s technology solutions cover the entire gamut of services that include infrastructure management, application development, BPO and technology distribution. A new entrant in healthcare, HCL aims to provide innovative medical services, products and training to meet the growing demand for quality healthcare in India. HCL Avitas, in affiliation with Johns Hopkins Medicine International, is the healthcare delivery arm of HCL Healthcare. HCL TalentCare is envisioned as an integrated talent solutions company addressing the entire spectrum of employability needs in India.

 In Poland we started our operations in 2007. Our operation in Poland primarily revolves around the global IT Infrastructure Services through which we provide multilingual Infrastructure Management Support to our clients. Apart from providing multilingual technical support in 17+languages, we also work in Financial Services & provide application development services to our clients. We currently have close to 1300 people working with us & the demand is ever increasing.

http://www.hcltech.com/pl

campus.poland@hcl.com

______________________________________________________________________________________________________________________

Stefanini Poland sp. z o.o.


Stefanini od ponad trzech dekad dostarcza usługi IT klientom na całym świecie. Wspieramy zarówno średnie jak i duże korporacje w kwestiach konsultingu, wdrożeń systemów ERP, rozwoju i utrzymania aplikacji oraz specjalistycznych usług związanych z doraźnym reagowaniem na potrzeby kadrowe w kluczowych obszarach. Stefanini to też ludzie – ponad 22 tysiące osób pracujących w różnych regionach, na całym świecie, świadczących profesjonalne usługi dla naszych klientów na najwyższym poziomie.
Poszukujemy osób zainteresowanych startem kariery w międzynarodowym środowisku, biegle posługujących się językami obcymi, lubiących rozwiązywanie problemów i pracę z ludźmi. Nie wymagamy doświadczenia ani specjalistycznej wiedzy technicznej – wszystkiego uczymy w trakcie intensywnych szkoleń wstępnych.

_________________________________________________________________________________________________________________________

Erasmus+ Praktyka

Program Erasmus+ Praktyka -  możliwość zagranicznych wyjazdów w celu odbycia praktyk zawodowych w przedsiębiorstwach, organizacjach albo instytucjach działających w krajach UE. Minimalny czas pobytu na praktyce to 2 miesiące. W programie Erasmus+ na zagraniczną praktykę mogą wyjeżdżać również absolwenci wyższych uczelni) – w ciągu jednego roku od ukończenia studiów.  Praktyka w ramach Programu Erasmus+ gwarantuje możliwość nabycia kompetencji związanych z kierunkiem kształcenia poprzez pracę w instytucjach zapewniających wykorzystywanie wiedzy i umiejętności nabytych w trakcie dotychczasowych studiów na danym kierunku oraz kształtowanie nowych.

https://bwm.up.krakow.pl/erasmus-praktyki/

__________________________________________________________________________________________________________________________

Capita (Polska) Sp. z o. o.

 

Capita zatrudnia 70 000 pracowników w Europie, Indiach i Afryce Południowej. W Polsce zatrudniamy w dwóch lokalizacjach Krakowie i Łodzi. W Polsce, jako brytyjska firma, realizujemy usługi dla różnych sektorów takich jak edukacja, transport, zakupy, IT, ubiezpieczenia. Pracujemy dla sektora prywantnego i rządu brytyjskiego! Sztywne krawaty to nie dla nas, cenimy indywidualność i różnorodność!

 

Różnorodność projektów jest nam szczególnie bliska.

W Krakowie zajmujemy się finansami i księgowością, IT, ubezpieczeniami, HR-em, administracją, obsługą prawną oraz obsługą klienta. W Łodzi skupiamy naszą pracę na usługach finansowo-księgowych oraz obsłudze klienta. Mówimy w ponad 11 językach!

W Krakowie szukamy osób, które chcą tuż po studiach rozpocząć swoją karierę na pełnych obrotach.

Stanowiska, które mogą Cię zainteresować: Junior HR Specialist, Learning Coordinator, Finance System Administrator, Finance Administrator, Junior Accountant, Junior Application Support Specialist, Junior Pet Claims Assessor, Junior Buyer with French, Policy Administrator with German, Policy Administrator with Italian, Legal Analyst, Junior Analyst.

https://www.capita-europe.com/en/locations/krakow

_____________________________________________________________________________________________________________________________

CHRIS Turystyka i Rekreacja

 

Nasza firma obecna jest na rynku od ponad 20 lat. Jesteśmy jednym z największych organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży w Polsce. Szukamy młodych ludzi chętnych do pracy z dziećmi i młodzieżą, na stanowisko wychowawcy oraz instruktora-wychowawcy. Nasze campy zlokalizowane są w różnych miejscach w całej Polsce oraz za granicą.  Zatrudniamy na umowę zlecenia z jasno określonymi warunkami współpracy. Na czas trwania współpracy gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, w przypadku wyjazdów zagranicznych również OC i KL. Praca u nas daje możliwość zdobycia doświadczenie w pracy z młodzieżą oraz współpracy z innymi ludźmi. Po za samą możliwością zarobku pomaga zdobyć nowe umiejętności, nie tylko związane z opieką nad dziećmi.

 

 

www: chris.com.pl

_____________________________________________________________________________________________________________________________

KreaTech


Firma zajmująca się edukacją dzieci i młodzieży. Prowadzimy kursy  z robotyki, elektroniki, grafiki oraz z dziedzin dotyczących nowych technologii. Prowadzimy zajęcia dla uczniów na każdym poziomie edukacji, pracujemy także z dziećmi autystycznymi i niepełnosprawnymi. Zajmujemy się także organizacją eventów dla firm oraz urodzin dla dzieci.

 

Oferujemy pracę, praktyki, staż dla osób doświadczonych i szukających doświadczenia. Nieustannie staramy się rozbudowywać nasz zespół o wartościowych inżynierów, programistów i grafików. Mając świadomość ile w tworzeniu robotów i nauczaniu młodzieży znaczy doświadczenie i predyspozycje. Dajemy pierwszeństwo osobom, które mogą pochwalić się stażem i osiągnięciami. Szukamy przede wszystkim inżynierów po studiach technicznych, programistów i grafików komputerowych. Nie jest ważny wiek, płeć ani nawet technologia w której dotąd tworzyliście. Ważne jest by twierdząco odpowiadać na pytania: czy chcecie poszukiwać nowych technologii, które najlepiej pasują do stawianych Wam zadań. Zmierzamy w kierunku wykorzystywania najnowocześniejszych technologii ale też tworzenia ich! Dodatkowo chcemy dzielić się naszą wiedzą z młodzieżą. W naszym zespole osoby szukające doświadczenia mogą nauczyć się czym różni się konstruowanie i programowanie robotów z gotowych elementów i oprogramowania, od tworzenia własnych robotów. Niedoświadczonym entuzjastom mającym za sobą pierwsze kroki w dziedzinach takich jak robotyka, automatyka, informatyka czy grafika proponujemy staże i praktyki w czasie których pod okiem doświadczonych kolegów będziecie mogli rozwinąć skrzydła i udowodnić na co Was stać.

www.kreatech.pl

_______________________________________________________________________________________________________________________________

WilsonHCG Sp. z o.o.

WilsonHCG is a top global recruitment process outsourcing (RPO) and human capital consulting provider that operates on the principle of providing true partnership to our clients. Creating scalable and customisable human capital solutions, we are revolutionising the recruitment process and bringing innovation to the industry. Founded in 2002, our EMEA headquarters is in London, global headquarters in Tampa, and we have regional offices in New York, Toronto, Manchester, Sydney and Kraków. Our global capabilities span five continents and more than 25 countries.

WORKING FOR WILSONHCG:

WilsonHCG has been recognised as a winner of Glassdoor’s 2015 Employees’ Choice Awards, honouring the top 50 Best Places to Work. Additionally, we’ve been recognized as a best place to work by numerous regional publications.
Our people define us. Human capital is our business, so we know it’s the people who make the difference. WilsonHCG’s team is top-notch. We strive to create an energetic and collaborative work environment to cultivate growth and innovation because that’s what leads to happy employees, and a strong, successful company.
At WilsonHCG, you’re more than an employee – you’re a contributor. As an innovator in the industry, we rely on the collaborative efforts of our employees to chart where WilsonHCG is headed next. Our team is comprised of the best in business, pioneers who are driving innovation in the talent space.

For an inside look into our company culture, check out #WilsonHCGlife and its services, visit www.wilsonhcg.com

Better People, Better Business.®

 


●       oferty pracy - stanowiska różnego szczebla w dziedzinie rekrutacji z językami obcymi.
-          Talent Attraction Specialist - pozyskiwanie kandydatów różnymi metodami oraz przeprowadzanie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych.
-          Talent Acquisition Coordinator - wsparcie procesów rekrutacyjnych z poziomu administracji

●       oferty staży
-          Program stażowy mający na celu przygotowanie do pracy w pełnym wymiarze godzin na stanowiskach TAS lub TAC

https://www.wilsonhcg.com/

______________________________________________________________________________________________________________________________

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

 

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach działalności Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej (CIiPKZ) w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie świadczy bezpłatne usługi poradnictwa zawodowego i informacji zawodowej dla osób bezrobotnych i pracujących.

Współczesny rynek pracy wymaga od nas gotowości do zmian. Osoby młode i niedoświadczone zawodowo potrzebują pomocy i wsparcia w planowaniu życia zawodowego. Mogą im w tym pomóc doradcy zawodowi.

Korzystając z pomocy doradcy zawodowego:

WUP realizuje też projekty dla osób pracujących pn. Kierunek Kariera” oraz „Kierunek Kariera Zawodowa”, w których doradcy zawodowi świadczą specjalistyczną usługę doradczą „Bilans Kariery”, dającą szansę na otrzymanie bonów szkoleniowych na szkolenia komputerowe, językowe oraz zawodowe, z uwzględnieniem prawa jazdy. Więcej informacji na stronie: https://kierunek.pociagdokariery.pl.

http://wupkrakow.praca.gov.pl/

_______________________________________________________________________________________________________________________________

ANIMATOR

 

ANIMATOR szkoli na zawodowców w dziedzinie animacji czasu wolnego dla dzieci i dorosłych od kursów podstawowych do zaawansowanych. Studiujesz pedagogikę, a może turystykę i rekreację? Animacja to praca tak różnorodna i elastyczna, że każdy student znajdzie coś dla siebie! Praca podczas eventów sprzyja studiom dziennym, gdyż sami sobie organizujecie czas i godziny pracy! Ponadto urodziny, kinderbale, imprezy dla dorosłych odbywają się zazwyczaj w weekendy! Animacja, czyli połączenie pracy i zabawy, dla wielu z nas staję się sposobem i stylem życia! Odkryj niesamowita pasję w cieszeniu się życiem i dawaniu tego innym! Każdy event to wyzwanie, przy którym można się świetnie bawić! Animacja zaraża, uzależnia i staje się PASJĄ!

 

 

WWW.ANIMATORCENTER.COM

___________________________________________________________________________________________________________________________________

AIESEC Kraków

AIESEC Kraków  jest częścią największej globalnej organizacji, prowadzonej przez młodych ludzi. Działa ona w ponad 120 krajach na świecie, a w Polsce w 13 miastach przy 15 uniwersytetach. Jej wizją jest dążenie do pokoju na świecie oraz w pełni wykorzystania potencjału ludzkiego. Dąży do tego poprzez rozwijanie cech liderskich w każdym młodym człowieku, a wszystkim działaniom przyświecają Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Głównymi projektami AIESEC są wymiany zagraniczne młodych ludzi, aby rozwinęli swoje umiejętności, poznali nową kulturę oraz zdobyli doświadczenie. Tutaj w Krakowie zajmujemy się wysyłaniem, jak i przyjmowaniem ludzi zza granicy na wszystkie produkty wymianowe. Oprócz tego organizujemy też największe targi pracy organizowane przez młodych ludzi Dni Kariery, warsztaty językowe AIESEC University z lektorami zagranicznymi, jak i badania Pracodawca Roku.

Obecnie AIESEC Kraków oferuje trzy rodzaje wyjazdów:

Taka wymiana to szansa na wyjazd do nowego kraju, a także poznanie młodych ludzi z innych części świata również pracującej w tym miejscu. W przypadku wolontariatu zyskuje się szansę, żeby mieć wpływ na rozwiązywanie problemów w lokalnej społeczności, a także możliwość rozwoju osobistego oraz zrozumienie co jest dla tej osoby w życiu ważne. Z kolei dzięki stażowi lub pracy w start-upie lub firmie zdobywa się cenne, międzynarodowe doświadczenie zawodowe. W trakcie wyjazdu uczestnik spędza większość czasu w grupie zróżnicowanej pod względem kulturowym.

Wymagania

Global Volunteer

Global Talent

Global Entrepreneur

 

Co można zyskać? 

 

Jak zaaplikować?

Aplikacja do wszystkich programów AIESEC przebiega podobnie. Pierwszym krokiem jest utworzenie konta na platformie aiesec.pl. Wybiera się interesujący produkt wymianowy, wypełnia się dane kontaktowe, informacje o swoim doświadczeniu oraz edukacji i zainteresowania dotyczące wyjazdu. Wtedy osoba z organizacji kontaktuje się z zainteresowanym i pomaga mu znaleźć dopasowane oferty lub samemu może zacząć szukać. Następnie osoba aplikuje na wybrany projekt (znaleziony na własną rękę lub przez osobę z organizacji).

 https://aiesec.pl/krakow/

aiesec.krakow@aiesec.net

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie poszukuje pracowników, stażystów, praktykantów i wolontariuszy do wykonywania zadań administracji rządowej z różnych dziedzin, między innymi: prawa, administracji, finansów, infrastruktury, geodezji, ochrony środowiska, spraw obywatelskich i cudzoziemców, nieruchomości, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego, polityki społecznej, zagadnień związanych z mniejszościami narodowymi i etnicznymi.

Prowadzimy także nabór na stanowiska operatorów numerów alarmowych 112 w Centrum Powiadamiania Ratunkowego. W Biurze Wojewody chętnie nawiążemy współpracę z osobami interesującymi się światem polityki, protokołem dyplomatycznym, mediami (w tym mediami społecznościowymi), PR, komunikacją społeczną.

oferty pracy -  stanowiska urzędnicze i operatorzy numerów alarmowych

oferty praktyk – praktyki bezpłatne studenckie

oferty staży – dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy jako bezrobotnych 

 www.malopolska.uw.gov.pl

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Alight Solutions

Alight Solutions is the leading provider of benefits administration and cloud-based HR and financial solutions. We enhance work and life through our service, technology and data. In our Krakow centre we support our clients through Customer Care, Payroll and HR Administration activities. We also implement cloud based HR systems and provide Application Management Services to existing cloud users.

 

https://careers.alight.com/

___________________________________________________________________________________________________________________________________

IBM BTO Business Consulting Services Sp. z.o.o.

IBM BTO BCS w Krakowie to jedno z największych i najszybciej rozwijających się centrów księgowych na krakowskim rynku, oferujące możliwości rozwoju w wielu różnych procesach i ponad 20 językach. Działamy od 2002 roku i stale zwiększamy zatrudnienie, regularnie tworząc nowe miejsca pracy.
Nasza ścieżka kariery pozwala każdemu pracownikowi wykorzystać swoje unikalne kompetencje. Jesteśmy dumni z tego, że wielu naszych Managerów to osoby, które zaczynały karierę w firmie od stanowisk entry-level. Różnorodność procesów i języków sprawia, że każdy może u nas znaleźć idealne stanowisko dla siebie.

Obszar w którym możesz zdobywać praktyczną wiedzę to:

PTP – (Accounts Payable/Procure to Pay) dział zajmujący się zobowiązaniami firmy i współpracą z dostawcami. Zajmuje się księgowaniem faktur oraz zarządzaniem bazą dostawców i odpowiadaniem na zapytania dotyczące otrzymanych faktur.

OTC – (Accounts Receivable/Order to Cash) dział ten zajmuje się należnościami, odpowiada za wpływy ze sprzedaży, nadzoruje terminowość spłat, koryguje błędnie wystawione faktury, wyksięgowywuje faktury na które zostały zgłoszone reklamacje.

RTR – (General Ledger/Record to Report) dział księgi głównej, najbardziej wymagający i najbardziej skomplikowany dział księgowości, zajmuje się tworzeniem bilansów zobowiązań i należności oraz zamknięciem miesiąca.

https://www.ibm.com

_______________________________________________________________________________________________________________________

STARS Impresariat Filmowy

Na nasze castingi zapraszamy wszystkich bez względu na wiek! Jeśli chcesz zobaczyć, jak powstają Twoje ulubione seriale i programy telewizyjne - przyjdź do nas. Codziennie realizujemy wiele produkcji, dlatego stale poszukujemy nowych bohaterów. Zapraszamy, nawet jeśli jesteś przekonany, że nie masz zdolności aktorskich - na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednią rolę!
To nic nie kosztuje. Gwarantujemy dobrą zabawę i dodatkowe wynagrodzenie!

www.stars-impresariat.pl

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

SOLIDEXPERT POLSKA

 

SOLIDEXPERT to Autoryzowany Dostawca rozwiązań SOLIDWORKS oraz MICROSOFT w zakresie CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Jako oficjalny dystrybutor SOLIDWORKS prowadzimy również szkolenia z obsługi programów w naszych Centrach Szkoleniowych w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz także autorskie rozwiązania programistyczne i pomoc techniczną, którą świadczymy różnymi kanałami. SOLIDEXPERT działa na polskim rynku od ponad 17 lat. W tym czasie nauczyliśmy się specyfiki problemów, jakie pojawiają się w polskich przedsiębiorstwach i znaleźliśmy niezawodne sposoby na ich rozwiązywanie.

 

https://solidexpert.com/

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Revolut LTD

Revolut powstał w 2015 r. w Londynie, by służyć śmiałej misji: postawić bankowy sektor finansowy na głowie. Oferujemy dobrą usługę dla każdego. Konsumenci mogą założyć konto w aplikacji w kilka minut, płacić nim za granicą w ponad 150 walutach, wymieniać i przechowywać środki w ponad 25 walutach lub wysyłać przelewy krajowe i międzynarodowe bez ukrytych prowizji. Dzięki temu rośniemy jak na drożdżach!

Od lipca 2015 Revolut:

www.revolut.com

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ekożłobek

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do naszego żłobka. Realizując projekt budowy żłobka dołożyliśmy wszelkich starań aby stworzyć miejsce, w którym nasze dzieci będą bezpieczne, równocześnie zapewniając im fachową opiekę osób o najwyższych kwalifikacjach, dla których praca z dziećmi jest przyjemnością, które z sukcesów dzieci potrafią cieszyć się jak z własnych.
Starannie przygotowane programy zajęć pomogą zapewnić wszechstronny rozwój naszych dzieci.
Przestronne, dobrze wyposażone wnętrza żłobka oraz duży, urządzony specjalnie z myślą o dzieciach ogród sprawią, że poczują sie u nas swobodnie i komfortowo. Ucząc dzieci samodzielności będziemy umacniać ich wiarę we własne siły i możliwości. Nie bez znaczenia jest również kameralny charakter żłobka, który pozwoli nam stworzyć niemal rodzinną, przyjazną każdemu dziecku atmosferę.
Zdając sobie sprawę z tego jak ważna jest na tym etapie rozwoju dzieci dbałość o czystość i higienę, gwarantujemy przestrzeganie najwyższych standardów w tym zakresie

Głęboko wierzymy, że zrealizujemy nasze zamierzenia i  będziemy mogli cieszyć sie zadowoleniem i uśmiechem uczęszczających do naszego żłobka dzieci i zaufaniem ich rodziców.

 

http://ekozlobek.pl/

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Klub dziecięcy „Tulisie”

Klub malucha „Tulisie” jest nowym miejscem na mapie Krakowa. Nasza placówka  mieści się na parterze budynku przy ul. Grażyny 18 w Krakowie. Cicha i spokojna okolica to doskonałe miejsce dla najmłodszych. Jest to przestrzeń stworzona z ogromną pasją i zaangażowaniem przez mamę dwójki wymagających dzieci w wieku żłobkowym, która doskonale rozumie potrzeby zarówno dziecka jak i rodzica. W wychowywaniu najmłodszych inspirujemy się Rodzicielstwem Bliskości, którego zasady – na tyle na ile to jest możliwe – wdrażamy w życie placówki.

Działamy na wiele sposobów, by rozwijać dzieci intelektualnie, emocjonalnie i społecznie. Pamiętamy jednak, że to dzieci są ekspertami w dziedzinie zabawy, każdego dnia dbamy o to, by je zaciekawić i pokazać im coś nowego.

 

Misją naszej placówki jest:

wprowadzanie dobrych nawyków żywieniowych, prowadzenie zdrowej, smacznej i zbilansowanej diety dla najmłodszych.

 

www.tulisie.edu.pl

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Majorel Polska

At Majorel, we create amazing customer experiences that people value and we are proud of. By combining talent, data, and technology we deliver real impact for our partners.
Our vision is to be our clients’ trusted long-term partner for customer engagement in a constantly changing world. Creativity, Excellence and Respect drive everything we do. This ensures success for our partners and allows us to thrive as one team.

Majorel is an equal opportunities employer and embraces diversity and does not discriminate on the grounds gender, age, ethnicity, race, nationality, religion, disability, gender identity, sexual orientation, marital or civil partnership status.

 

Postions: 
Customer Service Representative, Content Analyst, Content Reviewer 

Languages we are supporting: 
Spanish, Italian, Portuguese, French, German, Russian, Ukrainian,  Polish, Latvian, Lithuanian, Czech Slovak, Hunagrian, Romanian, Bulgarian.

www.majorel.com

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

ManpowerGroup Sp. z o. o

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. Firma jest częścią ManpowerGroup, lidera innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku pracy. Manpower tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom na całym świecie osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność.

manpower.pl